Kożuchowska buty GGDB Kożuchowska w butach GGDB na Off Camera Kożuchowska w butach GGDB na Off Camera Kożuchowska w butach GGDB na Off Camera Kożuchowska w butach GGDB
Kożuchowska buty GGDB
ONS, Materiały prasowe
1/6
Kożuchowska buty GGDB
ONS, Materiały prasowe

Czy Małgorzata Kożuchowska jest hajp bestią? Chociaż niekoniecznie możemy ją sobie wyobrazić w nocnej kolejce po najnowszy model sneakerów to butów, które założyła podczas krakowskiego festiwalu Netia Off Camera pozazdrościłby jej niejeden sneakerhead. Zajrzyj do naszej galerii żeby się dowiedzieć jaki to model i ile kosztował akorkę!

 

Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska już niebawem spotka się z księżną Kate! Jak do tego doszło?

 

Więcej: Gwiazdy "M jak miłość" na pogrzebie Witolda Pyrkosza! Wzruszające pożegnanie kolegi i mistrza...

 

2/6
Kożuchowska w butach GGDB na Off Camera
ONS

Trzeba przyznać, że Małgorzata Kożuchowska zawsze wygląda dobrze. U aktorki na porządku dziennym są stylizacje z ekstrawaganckimi butami czy torebkami od topowych projektantów.

3/6
Kożuchowska w butach GGDB na Off Camera
ONS

Moda wygląda najlepiej wtedy, kiedy jej nie widać. Kożuchowska jest mistrzynią wyluzowanych stylizacji. Tym razem założyła ona op-artową czarną bluzkę w białe kropki, czarny, jednorzędowy płaszcz z szerokimi ramionami i śnieżnobiałe spodnie z podwiniętymi nogawkami. Ale zwróćcie uwagę na jej buty! Czy powiedzielibyście na pierwszy rzut oka, że to drogi, kultowy model?

4/6
Kożuchowska w butach GGDB na Off Camera
ONS

Aktorka postawiła na kultową markę Golden Goose Deluxe Brand. Ten wenecki brand łączy tradycyjne włoskie rzemiosło ze współczesnym „swaggiem".

5/6
Kożuchowska w butach GGDB
ONS, Materiały prasowe

Kożuchowska miała na sobie model „Starter", który swoimi prostymi liniami i szykownym, cekinowym tyłem mocno kontrastuje z postarzanym, niedoskonałym stylem włoskiej marki. Są one z nieskazitelnie białej skóry, wyłożone są ciepłym, przytulnym futrem, a zielona wstawka z cekinów na pięcie nadaje im elegancji.

6/6
Kożuchowska z torebką Gucci
ONS, Materiały prasowe

Najwyższej jakości włoskie wzornictwo kosztuje. Za te fenomenalne sneakersy Kożuchowska musiała zapłacić aż 2255 zł! Jej torebka Gucci też nie należy do najtańszych – jest to model GG Marmont za 9200 zł. Jesteśmy pod wrażeniem – co za doskonały wybór do wyluzowanego i wytwornego looku Małgosi!