ALLONS_1054024_Olivia Wilde (2).jpg
ONS

Najlepsze kreacje Złotych Globów

ALLONS_1054024_Olivia Wilde (2).jpg
ONS

Rozdanie Złotych Globów nie jest zwyczajnym przyznawaniem nagród. To także feeria uwodzicielskich kreacji. Każda celebrytka tego dnia chce wyglądać najlepiej, aby olśnić wszystkich swoim wyglądem na czerwonym dywanie.

Naszym zdaniem najlepiej wypadła Olivia Wilde w bajkowej kreacji od Marchesy. Uwagę przyciągała kreacja Anne Hathaway w opinającej cekinowej kreacji od Armaniego. Również Megan Fox zaufała temu wielkiemu krawcowi. Nie można było przejść obojętnie obok nieco kontrowersyjnej sukienki Heleny Bonham Carter zaprojektowanej przez Vivienne Westwood. 

Halle Berry
postawiła na klasyczną czerń w sukience projektu Niny Ricci w której wyglądała niezwykle zwiewnie i kobieco. Zupełnym przeciwieństwem w doborze garderoby była Heidi Klum która wniosła na czerwony dywan powiew wiosny prezentując się w kolorowej sukni z domu mody Marca Jacobsa. Angelina Jolie postawiła na wyjątkowo modną na tej gali zieleń. W sukni od Versace prezentowała się wyjątkowo szykownie.

Modre zielone suknie wybrały również Mila Kunis i Catherine Zeta-Jones. Zwyciężczyni w kategorii na najlepszą aktorkę włożyła różową suknię ozdobioną czerwoną różą, która wyszła spod rąk Victora&Rolfa. Sandra Bullock postawiła również na róż, ale w wydaniu Jenny Packham

A Wam, która kreacja przypadła najbardziej do gustu? Obejrzyjcie naszą galerię najlepiej ubranych gwiazd!

Więcej na temat trendy Złote Globy
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48