Sławek Uniatowski i Filip Bobek
ONS.pl

 

Wszyscy wiedzą, że w modzie praktycznie wszystko przemija i – bez względu na to, czy mówimy o trendach damskich czy męskich – ubrania, które kupujemy wraz z początkiem każdego sezonu, po paru miesiącach wydają się już przestarzałe.

 

Więcej: Dom mody Louis Vuitton zaprezentował kolekcję przygotowaną ze streetwearową marką Supreme!

 

Ale camelowy płaszcz to co innego. Ten ponadczasowy klasyk mody męskiej cieszy się nie słabnącą popularnością absolutnie każdego sezonu. Nie inaczej jest tej jesieni – na wczorajszym pokazie Lidii Kality na beżowe, dwurzędowe modele postawili Sławek Uniatowski i Filip Bobek.

 

Więcej: Filip Bobek z tajemniczą blondynką w centrum handlowym. Wybrali się do sklepu zoologicznego ZDJĘCIA

 

Oczywiście to nic dziwnego – płaszcze, trzyczęściowe garnitury czy sztruksowe spodnie w różnych odcieniach beżu, od kasztanowego aż po bursztyn pokazały się w kolekcjach Loewe, Acne, Louis Vuitton czy u Prady.

 

Jesień/zima 17 Loewe, Acne, Louis Vuitton, Prada
Jesień/zima 17 Loewe, Acne, Louis Vuitton, Prada / Tag-Walk

 

Te same płaszcze (no, prawie), totalnie różne stylizacje. Do swojej długiej dyplomatki w kolorze wełny wielbłąda Sławek Uniatowski dobrał błękitną, zapiętą pod szyję koszulę, proste, ciemne jeansy i klasyczne sztyblety z czarnego zamszu. Pamiętajcie, że chociaż połączenie beżu z czernią nie jest proste (i nie cieszy się zbyt dobrą passą) to warto go spróbować dodając do palety jeszcze jeden, trzeci kolor.

 

Sławek Uniatowski i Filip Bobek
ONS.pl

 

Więcej: Filip Bobek przytył? Co się dzieje z gwiazdorem "Przyjaciółek"?

 

Z kolei Filip Bobek – choć również miał na sobie dwurzędową dyplomatkę, czarne spodnie i niebieską koszulę, wyglądał zupełnie inaczej. Dzięki białym sneakersom i połączeniu faktur (wełna i jeans), stylówa aktora była mniej elegancka i nieco bardziej wyluzowana.

 

Więcej: Sykut, Uniatowski, Brodka i wiele innych gwiazd rozpoczynało karierę w Idolu! Kto jeszcze? ZDJĘCIA

 

Jak każdy klasyk, również i camelowy płaszcz każdy stylowy mężczyzna zinterpretuje na własny sposób. Choć looki Sławka i Filipa są zbudowane wokół tych samych podstaw – beżowego płaszcza, czarnych spodni i błękitnej koszuli – mają one zupełnie różny charakter! Który z panów waszym zdaniem wyglądał lepiej?

 

Więcej: Gwiazdy na imprezie La Mania: Przetakiewicz z "synową", Hanna Lis, Warnke i Stramowski. ZDJĘCIA

 

Więcej na temat Filip Bobek Sławek Uniatowski