Shakira w teledysku „Clandestino"
YouTube

To spełnienie marzeń każdego projektanta! Shakira właśnie założyła kurtkę polskiej marki!

Shakira w teledysku „Clandestino"
YouTube

 

Kiedy jesteś projektantem, a twoją markę zakłada Shakira – wiesz, że ci się udało. A kiedy jesteś projektantem, a twoją markę zakłada Shakira tuż po tym jak zrobiła to Christina Aguillera – pora otworzyć szampana.

 

Tak jest. Słynna latynoska piękność wystąpiła w swoim nowym klipie w kurtce projektu polskiej marki Epuzer. W udostępnionym w serwisie YouTube 27 lipca teledysku do utworu „Clandestino" możemy podziwiać Shakirę w obszytej frędzlami kurtce w graficzny, zygzakowaty wzór. Ramoneska zwie się Crater i możecie ją wciąż kupić w sklepie internetowym polskiego brandu za 5320 zł.

 

Więcej: Jak dobrze znasz NAJWIĘKSZE wakacyjne hity? Sprawdź się! QUIZ!

 

Shakira w teledysku „Clandestino
YouTube

 

Więcej: DRAMAT SHAKIRY! GWIAZDA TRACI WŁOSY Z POWODU POWAŻNEJ CHOROBY!

 

„Epuzer to marka dla kobiet nowoczesnych, ambitnych, ceniących niezależność i znających swoją wartość", pisze brand w oświadczeniu prasowym. „Pomysł zrodził się nagle i był wynikiem wielu przemyśleń dotyczących między innymi jakości strojów proponowanych przez domy mody z różnych stron świata". Etos marki pasuje jak ulał dla Shakiry, której twórczość można określić jako tygiel kultur latynoskich, afrykańskich i arabskich. 

 

Kurtka Crater marki Epuzer
Mat. prasowe

 

Ale Shakira to nie jedyna międzynarodowa gwiazda, która nosi projekty z metką „Made in Poland". W czerwcu tego roku w koszuli od Epuzer wystąpiła Christina Aguillera. Amerykańska wokalistka dała w niej koncert podczas imprezy w Los Angeles z okazji miesiąca równości LA Pride Music. A jeśli chodzi o polskie gwiazdy, w projektach marki mogliśmy podziwiać Nataszę Urbańską, Natalię Siwiec, Sandrę Kubicką, Malwinę Wendzikowską, Sarę Boruc czy Zosię Ślotałę.

 

Więcej: A może by tak zamieszkać w willi Shakiry na plaży w Miami za 40 milionów?

 

 

#LApride 🏳️‍🌈

Post udostępniony przez Christina Aguilera (@xtina)

 

Choć od premiery klipu – nagranym wraz z kolumbijskim wokalistą Maluma – minęły zaledwie 6 dni, dotychczas odtworzyło go ponad 21 milionów użytkowników YouTube. Kurtka, w której wystąpiła Shakira pochodzi z kolekcji na wiosnę/lato 18 i jest nadal dostępna w oficjalnym sklepie internetowym marki. Ale coś nam mówi, że już niedługo;-).

 

Więcej: Ostatnie tygodnie były dla Shakiry dramatyczne. Pique pokazał jej nowe zdjęcie! O kryzysie nie ma mowy!

 

Shakira w teledysku „Clandestino
YouTube

 

Więcej na temat Shakira
Przeładuj

"Hotel Paradise": Tak Klaudia El Dursi przygotowywała się do nowej roli. Jak jej poszło?

zobacz 00:45