Wszystko wskazuje na to, że najgorętszą wakacyjną destynacją gwiazd jest grecka wyspa Mykonos. Bezchmurne niebo, gorące słońce, pobielane domki i śródziemnomorska, pachnąca oliwą kuchnia – jeśli to Was nie przekonuje, to posłuchajcie kto wypoczywa na tej perełce archipelagu Cyklad. Joanna Przetakiewicz, Dawid Woliński czy Ewa Chodakowskawszystkie te gwiazdy w te wakacje udały się do tego raju na ziemi.


Jednymi z nich są nasze ulubione żony sławnych piłkarzy – Sara Boruc i Marina! Obie panie wypoczywały w tym greckim raju pod koniec lipca razem ze swoimi partnerami, Arturem Borucem i Wojciechem Szczęsnym. Wszystko wskazuje na to, że ich urlop był udany – Sara właśnie wrzuciła na swojego instagrama zdjęcie z Mariną, na którym pierwsze skrzypce grają niebotyczne nogi obu pań!

 

Marina na Mykonos
Instagram

 

Ich stylizacje są bardzo podobne! Zarówno 32-letnia Sara jak i 28-letnia Marina podkreśliły swoje zabójcze nogi superkrótkimi jeansowymi spódniczkami. Do swojej miniówki z wysokim stanem od Oneteaspoon za 340 zł Marina dobrała koszulę z japońskim kołnierzem i florystycznym printem od Louis Vuitton za 3500 zł oraz klapki ze złotymi łańcuszkami od Chanel za 5500 . To się nazywa szyk!

 

Styl Sary Boruc na Mykonos
Instagram

 

Z kolei denimowa minispódniczka Sary to projekt marki Re/Done i kosztuje 830 zł. Swoją wakacyjną stylizację żona Artura Boruca wykończyła prostą białą koszulą, nerką Chanel Banane za 6600 zł, loafersami z futrem Gucci za 3629 zł oraz paskiem z logo GG Gucci, który kosztuje 1440 zł.

 

Lubicie takie ociekające przepychem stylizacje? Jedno trzeba przyznać – WAGSy nie oszczędzają na ubraniach!

 

Więcej na temat Sara Boruc Marina Szczęsna