Jessica Mercedes i Sara Boruc w balerinkach za blisko 3 tysiące złotych! Która  blogerka zestawiła je lepiej? Nie da się ukryć, że obie panie uwielbiają modę, chętnie się nią bawią i nie raz pozwalają sobie na ekskluzywne rzeczy. W ich szafach nie brakuje markowych torebek, ciuchów od najlepszych projektantów i drogich butów. Niedawno cały świat oszalał na punkcie skórzanych balerinek od Miu Miu wartych aż 3 tysiące złotych!

Jessica Mercedes stwierdziła, że świetnie one będą pasowały między innymi do rockowego looku. Dlatego też połączyła je z krótkimi szortami, czarną koszulką i skórzanym chokerem z Zary. Dodatkowym elementem była biała bandamka i lukusowa torebka od Louis Vuitton.

Sara Boruc natomiast dobrała je do swojej sportowej, codziennej stylizacji. Balerinki Miu Miu świetnie się komponują z czarną spódnicą wyglądającą tak, jakby była zrobiona z koszuli, klasyczną bluzką i bomberką w kolorze khaki. Podobnie jak u Jessiki nie zabrakło lukususowej torbeki z tymże WAG wybrała najbardziej porządany model od Hermesa. 

Który zestaw podoba Wam się bardziej?

 

Zobacz: Na punkcie tych balerinek Miu Miu oszalały największe fashionistki! Zobacz, czemu pokochała je Jessica Mercedes​

 

Jessica Mercedes w balerinkach Miu Miu

Jessica Mercedes w balerinkach Miu Miu

Sara Boruc w balerinkach Miu Miu

Sara Boruc w balerinkach Miu Miu

Więcej na temat Jessica Mercedes Sara Boruc