Salma Hayek na Oscarach 2018 Salma Hayek na Oscarach 2018 Salma Hayek na Oscarach 2018 Salma Hayek na Oscarach 2018 Salma Hayek na Oscarach 2018
Salma Hayek na Oscarach 2018
East News
1/5
Salma Hayek na Oscarach 2018
East News


W obliczu imprez na czerwonym dywanie w ciągu ostatnich paru miesięcy – które upłynęły bez najmniejszej wątpliwości pod znakiem czerni, akcji Time's Up oraz #MeToo – pojawienie się koloru na tegorocznych Oscarach było jak powiew wiosennej świeżości.

 

Więcej: Salma Hayek: „Powiedział przerażające słowa: Zabiję cię. Nie myśl, że nie mogę’’. Harvey Weinstein groził aktorce śmiercią!

 

Albo nie do końca. Oczywiście, mamy na myśli kreację Salmy Hayek, która na wczorajszej gali rozdania nagród Akademii Filmowej pojawiła się w kreacji, o której można powiedzieć naprawdę wiele – poza tym, że była stonowana i minimalistyczna.

 

Więcej: Dziś 51 lat kończy Salma Hayek. Jest chyba najbogatszą aktorką świata, ale czy najlepiej ubraną?

 

Sprawę natychmiast wyczaił internet – ponieważ jest internetem. Czy hejterzy sukni Hayek mają rację? Zajrzyjcie do naszej galerii, żeby się przekonać.

 

2/5
Salma Hayek na Oscarach 2018
East News

 

Wczorajsza stylizacja Salmy Hayek była jak powiew świeżego powietrza w naszym czarnym, zaaferowany akcją Time's Up społeczeństwie. Mimo to internauci nie byli zadowoleni widząc jej różową kreację. „Dlaczego Salma Hayek wygląda jakby miała na sobie kostium halloweenowy 10-latki?", pyta na Twitterze LonnieG.

 

 

„Co ona sobie myślała?", zastanawia się Mrs S. Czy rzeczywiście było tak źle?

 

 

3/5
Salma Hayek na Oscarach 2018
East News

 

Aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie w szytej na miarę sukni Gucci według projektu Alessandro Michele. Naszym zdaniem jej ametystowa, wyszywana cekinami kreacja z głębokim, marszczonym dekoltem i wielowarstwowym dołem prezentowała się zjawiskowo – szczególnie w połączeniu z kryształową siatką udrapowaną na ramonach sukni.

 

4/5
Salma Hayek na Oscarach 2018
East News

 

Czy kryształy, blask i metaliczny róż to za mało? Najwyraźniej tak dla Salmy Hayek – aktorka połączyła maksymalistyczną suknię z romantyczną, upiętą fryzurą i ciemnymi, gotyckimi ustami.

 

5/5
Salma Hayek na Oscarach 2018
East News

 

Mroczny romantyzm stylizacji podkreśliły wiszące, kryształowe kolczyki i pierścionek z diamentem od Harry'ego Winstona. Z cyklu „czy wiesz że": biżuteria aktorki miała łączną wartość 4,2 milionów dolarów. Nadal uważacie, że to wpadka?

 

Więcej na temat Salma Hayek Oscary