Małgorzata Rozenek Małorzata Rozenek w butach Adidas Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek
1/6

Małgorzata Rozenek została dziś przyłapana w eleganckiej, dyskretnej stylizacji. Żona Radka Majdana pojawiła się na jednej z warszawskich ulic cała w czerni. Trzeba przyznać, że zwracała uwagę swoimi dodatkami! Gwiazda TVNu postawiła na kultowy model torebki! Jaki? Zajrzyj do naszej galerii, żeby się przekonać.

 

Więcej: Już jest zwiastun "Milionerów" z Małgorzatą Rozenek i Radkiem Majdanem! Jak im poszło?!

 

2/6
Małgorzata Rozenek

Pod długi, wełniany, dwurzędowy płaszcz Rozenek założyła grafitową koszulę z rozpiętymi górnymi guzikami i pasujące kolorystycznie poszerzane spodnie w kant z wysokim stanem.

3/6
Małorzata Rozenek w butach Adidas

Do swojego czarnego total looku Rozenek dobrała kultowy model adidasów „Superstar" z charakterystyczną „muszlą" w wersji metalowej. Ile kosztują? Żeby pochodzić w butach Małgorzaty Rozenek musicie zapłacić 399,95 zł.

4/6
Małgorzata Rozenek

Rozenek wyglądała na wyluzowaną w swojej wygodnej stylizacji. Do obszernego płaszcza dobrała duże, turkusowe okulary z ciemnymi szkłami. Do tego rozpuszczone włosy i bardzo delikatny makijaż.

5/6
Małgorzata Rozenek

Gwiazda TVNu jest miłośniczką luksusowych marek. Dlatego postawiła dziś na kultową torebkę Chanel 2.55 w bladoniebieskim kolorze i w rozmiarze jumbo. Jeśli chcecie mieć taką samą, musicie wydać aż 22 tys. zł! Zazdro, Małgosiu!

6/6
Rozenek i Majda w Milionerach. Kiedy emisja?
Więcej na temat adidas Małgorzata Rozenek Chanel