Najlepsze stylizacje tygodnia
East News, Eos, ONS

Nareszcie! Musiały minąć trzy tygodnia maja żebyśmy zobaczyli trochę słońca. Nie uważacie, że przy odrobinie ciepła i pięknej, wiosennej pogody wszystko nagle wydaje się ładniejsze?  Ale to nie z tego powodu postanowiliśmy wyróżnić stylizacje tych gwiazd z ostatniego tygodnia. Prawda jest prosta: one po prostu wiedzą o co chodzi w modzie, jakie są teraz trendy i potrafią dobrać strój do sylwetki i z powodzeniem z nią eksperymentować. A która z naszych gwiazd wyglądała według Was najlepiej? Głosujcie w naszym plebiscycie!

Jedną z wyróżnionych gwiazd jest Małgosia Rozenek. I wbrew temu co mogą uważać nieco bardziej czepliwi z internautów my znamy prawdę – gwiazda TVNu nie potrzebuje Photoshopa żeby swoimi nogami wprawić w zakłopotanie wszystkie aniołki Victoria's Secret razem wzięte. Czy jej sukienka to Moschino? Otóż nie – to polska marka Bizuu! Propsy za modowy patriotyzm.

 

Zobacz też: Tak zaczynała. Pierwsza sesja Małgorzaty Rozenek-Majdan w VIVIE!. Czy bardzo się zmieniła?

 

Modową patriotką okazała się także Brigitte Macron. Pierwsza dama Francji pojawiła się na zaprzysiężeniu swojego męża w total looku Louis Vuitton. Nie tylko wyglądała fenomenalnie ale rzuciła też modową rękawicę Melanii Trump. Tak trzymać, Brigitte!

 

Naszą uwagę zwróciła w tym tygodniu stylizacja Margaret. Chociaż jej stylówa nie zawsze jest w punkt to trzeba przyznać, że naprawdę nie ma w Polsce drugiej tak kolorowej i zdystansowanej stylowo osoby jak młoda wokalistka. Ale w tym tygodniu zapunktowała! Postawiła na jaskrawą magentę i karminową czerwień w jednym color-blockingowym looku – ten melanż barw to nie rażące nieporozumienie, lecz najgorętsze połączenie kolorów tego lata. I żeby nosić ten trend nie musicie rozbijać banku: zarówno sukienka jak i buty Margaret były z H&Mu.

 

Więcej: Proste triki, które ułatwią dobór modnej stylizacji na co dzień

 

Na zupełnie przeciwnym biegunie cenowym plasuje się stylówa Małgorzaty Kożuchowskiej. Oczywiście, chcemy jej asymetryczną koszulę od MSGM, spodnie Paris Jean i zamszową torebkę Faye od Chloe. Ale za jej złote, zamszowe mule Marmont od Gucciego dalibyśmy się pokroić!! Nie żartujemy...

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska w klapkach Gucci
...
East News
Izabela Janachowska
Iza Janachowska w sukience Sugarfree
...
East News
Brigitte Macron
Brigitte Macron w total looku Louis Vuitton
...
East News
Grażyna Torbicka
Grażyna Torbicka w garniturze od Violi Piekut
...
Eos
Susan Sarandon
Susan Sarandon w atłasowej sukni od Alberty Ferretti
...
East News
Ola Ciupa
Ola Ciupa
...
ONS
Małgosia Rozenek
Małgosia Rozenek w sukience Bizuu
...
Eos
Margaret
Margaret w rożowo-czerownym looku
...
Eos
Wyniki plebiscytu:
Małgorzata Kożuchowska...
Izabela Janachowska...
Brigitte Macron...
Grażyna Torbicka...
Susan Sarandon...
Ola Ciupa...
Małgosia Rozenek...
Margaret...