Niezbyt często się zdarza, żeby dwie gwiazdy pokazały się w identycznym elemencie garderoby. Zawsze jednak zwraca to naszą uwagę i wzbudza naturalną potrzebę odpowiedzi na pytanie – kto wyglądał lepiej?

Zobacz też: Są wyniki oglądalności świątecznego odcinka "Milionerów" z Rozenek i Majdanem! Sukces czy klapa?

Tym razem spotkało to dwie gwiazdy - Małgosię Rozenek i Natalię Siwiec! Obie panie zakochały się w asymetrycznej koszuli z długimi rękawami marki self-portrait. Jej cena nie jest niska – żeby wyglądać jak gwiazdy musisz zapłacić aż 1355 zł. Ta falbaniasta, biało-błękitna bluzka została przez nie wykorzystana w dwóch kompletnie różnych stylizacjach!

Przeczytaj też: ROZENEK-MAJDAN W "NAJBRZYDSZYCH BUTACH SEZONU"? ALE TO TE SPODNIE WYWOŁAŁY PRAWDZIWY SZUM W MEDIACH

Małgosia Rozenek założyła ją na wielkanocne śniadanie w rodzinnym gronie. Trzeba przyznać, że wraz z prostą biżuterią, świeżym makijażem i spiętymi włosami koszula sprawiała wrażenie eleganckiej i ciekawej.

Małgosia Rozenek w domu

 

Natalia Siwiec wybrała totalnie odmienny look! Gwiazda pojawiła się w tej samej koszuli na konferencji firmy Douglas. Z czym ją połączyła? Natalia postawiła na mocną stylizację – szmaragdowa, krótka spódniczka nabijana ćwiekami i czarne sandałki na słupki. Do tego burza czarnych włosów i zdecydowany make-up.

Polecamy: Siwiec i Zielińska zakochały się w tych sandałkach polskiej marki! Gdzie kupić podobne? SHOPPING

 

Natalia Siwiec na konferencji Douglasa

 

Obie panie wyglądały fantastycznie! Który look wolicie – świąteczną elegancję czy seksowne militaria?

Więcej: Natalia Siwiec nie przejmuje się znakami drogowymi! Zobaczcie, jak zaparkowała samochód!