Roxie Węgiel w białej sukience z prześwitami

Roxie Węgiel pozuje w białej sukience! W takiej wersji jeszcze jej nie widzieliśmy! 

Roxie Węgiel w białej sukience z prześwitami

Roksana Węgiel pokazała na Instagramie zdjęcie, które zachwyciło jej fanów. 15-letnia artystka zaprezentowała się w długiej, białej sukience z prześwitami i koronkami. W tak dojrzałej wersji jeszcze jej nie widzieliśmy. Czyżby nastoletnia gwiazda zmieniała wizerunek?

Roxie Węgiel w białej sukience: Jak anioł - piszą fani!

Komentarzy pod najnowszym zdjęciem Roxie w stylu "wyglądasz jak anioł" jest tysiące! Ale rzeczywiście - młoda piosenkarka, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018, wygląda wprost olśniewająco i stylowo. Niestety, gwiazda nie podała marki swojej kreacji, ale również nie zdradziła, z jakiej okazji ją nałożyła. 

Roxie Węgiel w białej sukience z prześwitami

Roxie, mimo braku koncertów w ostatnich miesiącach (w związku z pandemią koronawirusa), nie zaniedbywała fanów na swoim Instagramie. Kilka tygodni temu relacjonowała swoje wakacje z rodziną nad polskim morzem. 15-letnia wokalistka ma teraz wakacje, więc oddaje się błogiemu relaksowi, ale również opiekuje się młodszym bratem, Tymkiem. W trakcie kwarantanny Węgiel zdążyła także wygrać w naszym plebiscycie na Gwiazdę Young Party.pl i udzielić wywiadu! 

Zobacz także: Wywiad z Roksaną Węgiel! Jaką jest starszą siostrą? Za czym tęskni? Czy jest zakochana? 

Podoba Wam się w takim anielskim wydaniu?

Roxie Węgiel w białej sukience z prześwitami

 

Więcej na temat Roksana Węgiel
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05