Makijaż z czerwoną pomadką
Pinterest

Rossmann wyprzedaje 50 proc. taniej ultratrwałą matową pomadkę od Bourjois! "Precyzyjna i to nasycenie koloru!"

Makijaż z czerwoną pomadką
Pinterest

Wraz ze schyłkiem lata znów wracamy do matowych pomadek, które świetnie odnajdują się przy mocniejszych, jesiennych makijażach. Nadają ustom bardziej intensywny kolor i są niewątpliwie bardziej trwałe niż te klasyczne, jednak ich sporym minusem jest mocne wysuszanie skóry warg. Ta wada nie dotyczy jednak matowej szminki w płynie Rouge Velvet Ink od Bourjois, którą teraz możesz znaleźć na promocji w Rossmannie za niecałe 40 zł.

Pomadki do ust Rouge Velvet Ink Bourjois
Mat. prasowe

BOURJOIS POMADKA W PŁYNIE
CENEO

 

Lekka, matowa pomadka z Rossmanna

Pomadka Rouge Velvet Ink wyposażona jest w precyzyjny, cienki aplikator, który pozwala idealnie obrysować kształt ust. Formuła szminki jest bardzo lekka i mocno napigmentowana, przez co już jedna jej warstwa gwarantuje głęboki kolor i świetne krycie. Produkt jest również trwały i odporny na ścieranie, a przy tym daje uczucie komfortu podczas noszenia, nie przesusza ust oraz nie podkreśla suchych skórek, co jest dość nietypowe jak na matową pomadkę w płynie. Nie sposób też nie wspomnieć o wyjątkowo estetycznym opakowaniu szminki i sporej gamie kolorystycznej, na którą składają się zarówno czerwone, jak i różowe oraz beżowe odcienie. Na wizażu pomadka została oceniona na 4,6/5.

„Nigdy nie zawiodłam się na jakości produktów Bourjois. Szminki Rouge Velvet Ink wyróżniają się na tle konkurencji przepięknym opakowaniem. Używam odcieni 09 i 10 - oba są mocno nasycone kolorem i bardzo trwałe. Długo utrzymują się na ustach, choć wymagają kilku poprawek. Hitem są też ich precyzyjne, cieniutkie aplikatory, którymi można obrysować kształt ust. Już wiem, że sięgnę po kolejne kolory z tej linii.”

„Pomadka spisuje się bardzo dobrze w codziennym makijażu, kiedy chcę podkreślić usta, nie mam ochoty na połysk ani czasu na poprawki co 15 minut. Jej trwałość jest niewątpliwą zaletą!”

„Podczas zakupów urzekło mnie przepiękne opakowanie tej pomadki. Pigmentacja produktu jest bardzo dobra i usta pokryte są nasyconym kolorem już po jednym pociągnięciu. Ogromnym plusem pomadki jest aplikator z cienką końcówką, którą można precyzyjnie obrysować kontur ust. Pomadka jest matowa, ale nie wysusza ust i nie podkreśla załamań. Bardzo przyjemnie się ją nosi, jest wręcz niewyczuwalna na ustach. Jej trwałość też zdała egzamin!” - oceniają wizażanki.

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43