Makijaż wykonany z użyciem pogrubiającej mascary
Pinterest

Rossmann wyprzedaje kultowy tusz do rzęs, który fenomenalnie pogrubia rzęsy. Teraz kosztuje niecałe 20 zł

Makijaż wykonany z użyciem pogrubiającej mascary
Pinterest

Podkreślone rzęsy mocno wpływają na to, jak prezentuje się makijaż całej twarzy. Z tego względu tak ważny jest dobór produktów do ich malowania. Wiele tuszy świetnie wydłuża włoski, jednak problem pojawia się w kwestii pogrubiania, gdyż przeznaczone do tego produkty często sklejają rzęsy. Ta wada nie dotyczy jednak mascary 2000 Calorie Max Factor, która cieszy się już statusem kultowej, a na obecnej wyprzedaży w Rossmannie dostępna jest za 19,99 zł.

Tusz do rzęs 2000 Calorie Max Factor
Mat. prasowe

 

Kultowy tusz do rzęs z Rossmanna

Mascara 2000 Calorie to już klasyk. Wyposażona jest w tradycyjną szczoteczkę z dość długiego i gęstego włosia, która nabiera sporo produktu, a przy tym dobrze rozczesuje włoski. Jej formula jest dobrze napigmentowana i intensywnie czarna. Po aplikacji łato zauważyć efekt znacznego pogrubienie oraz wydłużenia rzęs. Niewątpliwą zaletą produktu jest też to, że nie podrażnia oczu i dobrze zmywa się podczas demakijażu z użyciem płynu micelarnego. Niestety, mimo,iż jest całkiem trwały zdarza mu się delikatnie odbijać na dolnej powiece w ciągu dnia.

Tusz dostępny jest w czarnym, brązowym i granatowym wariancie kolorystycznym. Na wizażu zdobył 757 recenzji i został oceniony na 3,9 w pięciopunktowej skali.

„Na co dzień - rewelacja. Pięknie podkreśla i rozdziela rzęsy oraz utrzymuje skręt nadany zalotką. Nie odbija się też i nie kruszy w czasie noszenia. Nawet kiedy testuję inne tusze i tak często do niego wracam.”

„Daje bardzo naturalny efekt. Jego formuła jest niesamowicie kremowa, a szczoteczka świetnie rozdziela rzęsy. Tusz szybko zastyga i pozwala budować warstwy.  Pięknie wydłuża rzęsy oraz nadaje im objętość. W trakcie dnia się nie kruszy oraz zbytnio nie rozpływa nawet przy małym deszczu. Nigdy nie miałam też po nim podrażnionych oczu, a parę razy zdążyło mi się nawet w nim zasnąć.”

„Od kilku lat jest to jeden z najlepszych tuszy jakie przetestowałam, a było ich sporo. Bardzo dobrze wydłuża i pogrubia rzęsy oraz nie skleja ich i nie osypuje się. Daję mu też plus za klasyczną szczoteczkę” - oceniają wizażanki.

Przeładuj

Czy Julia Wieniawa i Viki Gabor rywalizują ze sobą?!

zobacz 01:34