Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony Sandałki DeeZee, 79,99 zł
Rolnik szuka żony
Mat. promocyjne
1/5
Rolnik szuka żony
Mat. promocyjne

Uwaga, rzućcie wszystko co robicie. Za kilkanaście sekund zobaczycie nowe buty, które absolutnie podbiją wasze serca i bez których żadna impreza, na którą pójdziecie tej jesieni nie będzie się liczyć.

 

Sandałki DeeZee, 79,99 zł
Mat. promocyjne

 

Więcej: Monika czy Emilia? Która fashionistka z „Rolnika" ma lepszą stylówę? POJEDYNEK

 

Przypominająca zamsz miękka tkanina, zgrabny wysoki obcas, rząd falbanek na pasku i urocze wiązanie z satynowej kokardki w kostce. Tak, wiemy co sobie myślicie. Gdzie je wypatrzyliśmy? Oczywiście w programie, który z odcinka na odcinek okazuje się o wiele bardziej stylowym, niż może się wydawać. Tak, chodzi o „Rolnika".

 

Zajrzyjcie do naszej galerii, żeby zobaczyć o co ten cały hałas.

 

Więcej: Czy sztuczne rzęsy „jak u krowy” Kasi z „Rolnika” to rzeczywiście wpadka? Zdziwicie się!

 

2/5
Rolnik szuka żony
Mat. promocyjne

 

Żarty na bok. „Rolnik szuka żony" to poważna sprawa. Krew, pot i łzy – i dramatyczne odejście nie tylko oddelegowanej do domu Emilki, ale i zaprzyjaźnionej z nią Kasi to dziś chyba najgorętsze tematy w polskich social mediach.

 

3/5
Rolnik szuka żony
Mat. promocyjne

 

Ale teraz porozmawiajmy o butach. Czy pamiętacie małą aferę, którą w mediach społecznościowych wywołał strój Moniki, która także pretenduje do roli partnerki rolnika Piotra? Chociaż operatorzy TVP nie dali nam zbytnio się na nie napatrzeć, już wtedy wiedzieliśmy, że soczystoczerwone sandałki Moniki wyglądają obłędnie w połączeniu z asymetryczną, falbaniastą spódnicą i fuksjową bluzką z wyciętymi rękawami.

 

4/5
Rolnik szuka żony
Mat. promocyjne

 

Nasze przeczucia ziściły się w ostatnim odcinku superpopularnego show, kiedy w jednej ze scen rolniczka Małgorzata ubrała się na randkę z Dawidem w dramatyczne, białe ponczo z powiewającymi na wietrze frędzlami, superkrótką (omg!) kieckę w geometryczny wzór oraz te same karminowe sandałki z falbanami na pasku i uroczym wiązaniem z satynowej wstążki w kostce. Chcemy!

 

5/5
Sandałki DeeZee, 79,99 zł
Mat. promocyjne

 

Zapewne i wy pragniecie tych superuroczych sandałków. Dobra wiadomość – kupicie je w sklepie internetowym polskiej marki DeeZee za… 79,99 zł. Dostępne są w czterech wersjach – czarnej, czerwonej, beżowej oraz szarej. Na co jeszcze czekacie? Szybko, łapcie parę dla siebie – póki jeszcze są ;-).

 

Więcej na temat DeeZee Rolnik szuka żony