Roksana Węgiel jest teraz idolką wielu nastolatek, a swoją karierę zaczynała w "The Voice Kids", który udało jej się wygrać. Z kolei Angelika Mucha znana jako Littlemooonster96 początkowo była znana głównie w sieci, a teraz ma za sobą udział w w kilku programach dla gwiazd. Popularność obu dziewczyn z roku na rok rośnie, a co za tym idzie ich stylizacje są inspiracją dla tysięcy nastolatek. Szczególnie takie! Zobaczcie sami...

Zobacz także: Roksana Węgiel znów skrytykowana za swój ubiór! Co tym razem zarzucają jej fani

Roksana Węgiel pojawiła się ostatnio w  "Pytaniu na  śniadanie" w modnym zestawie marki PLNY Lala, którą kochają niemal wszystkie gwiazdy. Na zestaw złożyły się szorty za 349 zł i kurtka za 499 zł. Artystka wyglądała doskonale, ale ta stylizacja spotkała się ze skrajnymi komentarzami ze strony Internautów. Jedni komplementują młodą piosenkarkę, a inni zarzucają jej, że wydaje za dużo na ubrania w tym wieku. 

 

Angelika Mucha wybrała ostatnio ten sam modny zestaw z napisem "Kiss". Z tym, że uzupełniła go o inne dodatki. Littlemooonster96 postawiła na czerwień, która idealnie współgra z jej urodą. Krótki czerwony top i czarna torebka na pasku marki Gucci sprawiają, że stylizacja jeszcze bardziej rzuca się w oczy. Pasuje jej taki look z pazurem?

Która stylizacja była lepsza waszym zdaniem? 

Więcej na temat The Voice Kids Roksana Węgiel