Rihanna to żyjąca ikona stylu. Nie przychodzi nam do głowy nikt inny, kto tak jak barbadoska piosenkarka potrafiłby wyglądać elegancko, odjechanie, seksownie i modnie w jednym, spójnym looku. Jeśli mieliście jakiekolwiek wątpliwości to spójrzcie na jej stylówkę na tegorocznym festiwalu w Cannes

 

Nie od dziś mówi się, że dress code na tym legendarnym festiwalu jest nie z tej epoki. Przymus noszenia obcasów dla kobiet i czarnych krawatów dla mężczyzn po raz kolejny wywołał zdecydowane głosy niezadowolenia gwiazd i dziennikarzy.

 

Ale Rihanna ubiera się do Cannes po swojemu. Wybaczcie, wszystkie inne gwiazdy, ale w kwestii stylu nikt nie wygra z kultową wokalistką. Rihanna po prostu pozamiatała w śnieżnobiałej, gorsetowej sukni i kremowej, tiulowej pelerynie Dior haute couture

 

Rihanna w Cannes
ONS

 

Zobacz też: Magiczny świat haute couture spotyka dziedzictwo Japonii. Zobacz magiczne zdjęcia z pokazu Diora.

 

Superdługa peleryna nadała jej stylizacji teatralnej dramaturgii, natomiast potężna, obfita biżuteria Chopard i futurystyczne okulary od Andy'ego Wolfa sprawiły, że look wokalistki nabrał współczesnego, hiphopowego luzu.

 

Wczoraj Rihanna pojawiła się na imprezie po drugiej stronie oceanu. Był to doroczny benefit legendarnej, nowojorskiej szkoły mody Parsons, na którym Riri wylicytowała bilety na swój wrześniowy pokaz Fenty Puma na nowojorskim tygodniu mody. 

 

Więcej: Ulubione okulary gwiazd: DIOR So Real i inne ekstrawaganckie modele z kolekcji Dior - zobacz!

 

Wokalistka założyła dwurzędowy, przesadzony w proporcjach garnitur w kolorze khaki projektu Matthew Adamsa Dolana, młodego, obiecującego absolwenta prestiżowej nowojorskiej uczelni. Jego prace zostały docenione przez Rihannę zanim jeszcze zainteresowały się nim inne gwiazdy.

 

Rihanna na beneficie Parsons
ONS

 

Zobacz też: Rihanna czy Katy Perry, kto ubrał się... dziwniej na MET Gala 2017 w Nowym Jorku?

 

Riri wyglądała ekstra z podwiniętymi rękawami eksponującymi jej pierścienie i bransolety oraz w białych szpilkach z noskami w szpic! „Mam ADHD, nawet w kwestii mody", powiedziała Rihanna studentom Parsons. „Jest wielu wielkich projektantów – i nigdy nie przestaną tacy być. Ale ja zawsze szukam tego co nowe".

 

Więcej na temat Rihanna Dior Cannes