Parę dni temu internet obiegły wyniki nowego badania, z którego wynikło, że millenialsi traktują swoje psy dokładnie tak jak starsze pokolenia podchodzą do swoich dzieci – wydają pieniądze na kosztowne smakołyki, łóżka a nawet zabiegi pielęgnacyjne dla swoich ukochanych czworonogów.

 

Brzmi znajomo? Tak! Gwiazdy od zawsze właśnie tak traktują swoich pupili. W dobie mediów społecznościowych pies gwiazdy jest już nie tylko oddanym kompanem, ale także i uroczym towarzyszem na zdjęciu wrzuconym na Instagrama, Facebooka czy Snapchata. Ale nie tylko. W myśl zasady „jeśli nie masz konta na Instagramie, nie istniejesz", nowe pokolenie psów gwiazd podbija świat social mediów na własną… łapę.

 

Więcej: Te polskie gwiazdy kochają swoich pupili! Nie tylko w Dniu Psa :)

 

Czarek Lis
Instagram

 

Psy znanych osób to dość oklepany temat i zapewne dobrze już znacie Franię i Józię Wolińskich, Gucia Siwca, Ichiego Kaczorowskiego czy chociażby Stokrotkę Herbuś. Ale żadne gwiazdorskie czworonogi nie są teraz równie popularne w social mediach jak Czarek Kingi Rusin oraz Lili i Sisi Majdanów! Kim są najpopularniejsze psy w Polsce?

 

Więcej: Pies niszczy meble i wyje, kiedy jest sam w domu? To może być lęk separacyjny!

 

Czarek Lis
Instagram

 

Czarek Lis jest pomeranianem, czyli inaczej miniaturowym szpicem. Chociaż oficjalnie jego panią jest Pola Lis, najczęściej tego uroczego dżentelmena widzimy w towarzystwie Kingi Rusin. Jako członek pokolenia millenialsów, naturalnym środowiskiem Czarka są media społecznościowe. Piesek ma własny kanał na Instagramie, na którym znajdziemy jego selfie, zdjęcia ze znajomymi czy sweet focie z nałożonymi filtrami. Psst, Czarek wprost uwielbia drogie francuskie marki.

 

Więcej: Groomer, fryzjer zwierząt: nie tylko strzyże psy, ale również kąpie je i obcina pazury

 

Lili i Sisi Majdan
Instagram

 

Z kolei Sisi i Lili to buldożki francuskie oraz oczka w głowach zarówno Małgorzaty Rozenek, jak i Radka Majdana!

 

Lili i Sisi Majdan
Instagram

 

Więcej: Charakterystyka 5 popularnych ras małych piesków do towarzystwa

 

Chociaż buldożki polskich Beckhamów nie mają własnych kanałów społecznościowych, to ich zdjęcia, którymi dzieli się perfekcyjna pani domu zyskują dziesiątki tysięcy lajków – naszym zdaniem to wystarczający powód aby uznać, że Sisi i Lili są najpopularniejszymi polskimi buldożkami. Ciekawe czy polubiłyby się z Czarkiem?