Wypożyczalnia sukienek Rent'n'Rule

4 rzeczy, które musicie wiedzieć o pierwszej polskiej wypożyczalni sukni od projektantów

Wypożyczalnia sukienek Rent'n'Rule

 

Oto scenariusz dobrze znany absolutnie każdej dziewczynie na naszej planecie: masz ważne wyjście/spotkanie biznesowe/wesele/jakąkolwiek imprezę ze znajomymi w piątkowy wieczór i otwierasz szafę. Po szybkim rzucie okiem na jej zawartość werdykt zawsze, bez względu na okoliczności jest taki sam – nie masz się w co ubrać.

 

Wygląda na to, że ktoś bardzo mądry (kto bez wątpienia jest kobietą) wpadł właśnie na genialnie proste rozwiązanie tego odwiecznego dylematu. Właśnie ruszyła pierwsza w Polsce wypożyczalnia sukienek od projektantów Rent'n'Rule.

 

Zobacz też: Sukienki w grochy i bluzki w groszki - stylizacje na każdą okazję

 

Wypożyczalnia sukienek Rent'n'Rule

 

O co chodzi?

Zamysł jest prosty. Masz okazję, na którą potrzebujesz nowej kiecki. Nie chcesz kupować nowej. Wybierasz jedną z asortymentu Rent'n'Rule na ich stronie internetowej. Rezerwujesz sukienkę, płacisz i czekasz na kuriera z kreacją. Po upływie określonego czasu rezerwujesz kuriera i zwracasz mu wykorzystaną kreację (nie musisz jej prać). Proste – ale genialne, prawda?

 

Co można wypożyczać?

Butik wypożycza projekty marek Blessus by Michael Hekmat, Podwika, Papillon, Agnieszka Orlińska, Bery Baker, Jacob, Rachel Zoe czy Milita Nikonorov. Strona internetowa ułatwia wybranie tej idealnej dzięki podziałowi na okazje, wśród których wyszczególniono wesele, imprezę black-tie, okazję biznesową, wieczór panieński, coctail party, randkę i wieczór ze znajomymi.

 

Więcej: Stylizacja na wesele, chrzciny lub komunię z sukienką z gipiury – jak dobrać buty i dodatki?

 

Wypożyczalnia sukienek Rent'n'Rule

 

Ile to kosztuje?

Wypożyczając kieckę płacimy kwotę, która wynosi do ok. 20% ceny detalicznej danej kreacji i waha się nieznacznie w zależności od modelu. Wobec tego, sukienkę, która kosztuje 755 zł wypożyczymy za 129 zł. W tę kwotę wliczono nie tylko samo wypożyczenie, ale też usługę kurierską w obie strony i kaucję, którą wypożyczalnia zwraca po oddaniu sukienki. Jeśli sukienka, którą wypożyczyłaś ci nie odpowiada, możesz ją zwrócić bez opłaty.

 

Najtańsze z dostępnych sukienek są z kolekcji marki Milita Nikonorov. Ich cena detaliczna wynosi 490 zł, a ich wypożyczenie to koszt 109 zł. Najdroższa to czarna sukienka maksi z prześwitami marki Blessus – ta kosztuje 1990 zł, a wypożyczycie ją za 398 zł.

 

Więcej: Wybierz idealną sukienkę dla twojej figury!

 

Wypożyczalnia sukienek Rent'n'Rule

 

Czy istnieje punkt stacjonarny?

A i owszem, Rent'n'Rule to też butik stacjonarny w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich przy ul. Brackiej 25 w Warszawie. Poza możliwością bliższego przyjrzenia się wypożyczanej sukienki, butik oferuje też usługi wizażystki i stylistki fryzur. Dorzućcie coś do jedzenia, a moglibyśmy tam po prostu zamieszkać.

 

www.rentnrule.com

 

Więcej: Jeansowa sukienka – strój, który wymaga właściwych dodatków

Więcej: Pasiaste sukienki na lato – z czym nosić kobiece ubrania w stylu marynarskim?

 

Wypożyczalnia sukienek Rent'n'Rule

 

Więcej na temat sukienka
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32