Gwiazdy w popielatym blond: Klaudia Halejcio Gwiazdy w popielatym blond: Cleo Gwiazdy w popielatym blond: Khloe Kardashian Gwiazdy w popielatym blond: Charlize Theron Popielaty blond to hit Insagrama/hairby.ashleypac
Gwiazdy w popielatym blond: Klaudia Halejcio
Instagram

Popielaty blond od kilku sezonów staje się coraz bardziej modny. Nosi go też wiele gwiazd! Najnowsza metamorfoza Klaudii Halejcio będzie pewnie początkiem nowej blond-fali!

Gwiazdy, które noszą popielaty blond

Popielaty blond to trudny kolor, ale gwiazdy się go nie boją. Klaudia Halejcio zrezygnowała dla niego ze swoich pięknych, ciemnych włosów, Charlize Theron nosi go na krótkiej fryzurce, a Cleo eksponuje go w spektakularnym kucyku. Nawet Khloe Kardashian się nim chwali (a my zauważamy, że to niemal identyczna fryzura, jak u Klaudii Halejcio - czyżby nadchodziła moda na loba w popielatym kolorze?).

W naszej galerii zobacz, jak popielaty blond noszą gwiazdy i dowiedz się, jak go pielęgnować!

1/6
Gwiazdy w popielatym blond: Klaudia Halejcio
East News

Klaudia Halejcio

A tak nowy kolor włosów Klaudii Halejcio prezentuje się w innym uczesaniu. Miękkie, duże fale dodają fryzurze objętości. Jest trochę w stylu retro, ale dzięki lekkiemu, zamierzonemu bałaganowi - także na luzie.

2/6
Gwiazdy w popielatym blond: Cleo
East News

Cleo

Znakiem rozpoznawczym gwiazdy jest jej długi, jasny kucyk upięty na koronie głowy. Jeśli chcesz nosić podobny, pamiętaj, że będzie wyglądał świetnie tylko bardzo zadbany. A ponieważ włosy w popielatym blond są zwykle bardzo przesuszone, kruche i łamliwe, nie zapominaj o troskliwej pielęgnacji: nakładaj na długości włosów maski, a raz w tygodniu wykonuj zabieg olejowania. 

3/6
Gwiazdy w popielatym blond: Khloe Kardashian
Instagram

Khloe Kardashian

Khloe Kardashian miała już chyba wszystkie fryzury i odcienie blond, ale ostatnio nosi popielatego loba. To dokładnie ta sama fryzura, co u Klaudii Halejcio!

4/6
Gwiazdy w popielatym blond: Charlize Theron
East News

Charlize Theron

Jasny, chłodny blond wygląda też świetnie na krótkich włosach. Jeśli jednak się na niego zdecydujesz, pamiętaj, że konieczne będą regularne wizyty u fryzjera - krótkie fryzury bezlitośnie obnażają odrosty.

5/6
Popielaty blond to hit Insagrama/hairby.ashleypac
Instagram

Hair by Ashley Pac

Popielaty blond pobija też internet. Na Instagramie jedno z najbardziej popularnych zdjęć otagowanych #ashblonde jest autorstwa stylistki fryzur Ashley Pac. Prezentuje ono włosy poddane koloryzacji na niejednolity, przestrzenny popielaty blond, który wygląda bardziej naturalnie, niż płaski, jednolity kolor. Jest też idealny dla początkujących blondynek - łatwiej go uzyskać na ciemniejszych włosach.

6/6
Gwiazdy w popielatym blond: Jennifer Lawrence
East News

Jennifer Lawrence

Kolor Jennifer Lawrence jest idealny dla dziewczyn, które dążą do popielatego blond, ale mają ciemne włosy, które należy dekoloryzować stopniowo, by ich nie zniszczyć. U aktorki pojedyncze pasma są bardzo jasne, inne mają odcień ciemnego blond, a włosy przy skórze są ciemne. Całość wygląda bardzo naturalnie, ale jaśniejsze refleksy podkreślają skręt loków.

 

Więcej na temat Klaudia Halejcio fryzury gwiazd