Trendy w makijażu na wiosnę 2019: pomarańczowe oko/Byblos
East News

Oranż na powiekach pojawił się wraz z modą na neonowy makijaż oczu. I świeci pełnym blaskiem! Podpowiadamy, jak go nosić, jeśli brak ci odwagi na odblaskowe powieki.

Pomarańczowe powieki: jaki odcień wybrać?

Najlepiej taki, który ci się podoba, bo oranż, w przeciwieństwie do innych kolorów, nie kłóci się z rumieniem albo niedoskonałościami cery. Na co dzień do pracy maluj się morelowymi, zgaszonymi odcieniami, bardzo dobrze, jeśli z dyskretnym, satynowym połyskiem, który doda twarzy blasku. To uniwersalny kolor, który służy każdej kobiecie! Po godzinach możesz zaszaleć, włączając makijażowe neony - na przykład w postaci wyrazistej kreski na górnej powiece. Najlepsze inspiracje z wybiegów znajdziesz w naszej galerii!

1/5
Trendy w makijażu na wiosnę 2019: pomarańczowe oko/Zero + Maria Cornejo
East News

Zero + Maria Cornejo

Oranż dla początkujących: supermodna, neonowa kreska! Wykreśl ją tak, by sięgała daleko poza zewnętrzny kącik oczu i była jak najcieńsza. W tym kolorze i tak ją zobaczą ;) Wdzięczny pomysł na lato!

2/5
Trendy w makijażu na wiosnę 2019: pomarańczowe oko/Genny
East News

Genny

Jeśli wybierzesz chłodną, pastelową wersję pomarańczowego, cienia do powiek możesz użyć także jako… różu do policzków. Kolor, który spływa delikatną mgiełką na kości policzkowe, to teraz bardzo modny makijażowy chwyt!

3/5
Trendy w makijażu na wiosnę 2019: pomarańczowe oko/Alberto Zambelli
East News

Alberto Zambelli

A to wersja do pracy: zgaszony pomarańcz oscyluje między złotem a beżem, zbliżając się do moreli. Piękny na tle opalonej cery, a każdej dodaje blasku - usuwa z okolic oczu oznaki zmęczenia! Tylko zadbaj, by ukryć podkładem zasinienia cery.

4/5
Trendy w makijażu na wiosnę 2019: pomarańczowe oko/Altuzarra
East News

Altuzarra

Piaskowy odcien oranżu doskonale zagra z opaloną cerą. Na wieczór wzbogać go o odrobinę złota - wygląda tak pięknie, że nie będziesz chciała nosić innego makijażu, aż jesienią znikną resztki opalenizny ;)!

5/5
Trendy w makijażu na wiosnę 2019: pomarańczowe oko/Peter Pilotto
East News

Peter Pilotto

Uwielbiamy ten kolor: pomarańczowy tak wypłowiały, że aż łososiowy, ale nadal bardzo nasycony. I jest dla wszystkich: na tle jaśniejszej skóry, niż u modelki Pilotto, wygląda bardziej subtelnie, a nałożony cieńszą warstwą, staje się niemal transparentny. Ale nam podoba się najbardziej w zdecydowanej wersji!

 

Więcej na temat pomarańczowe makijaż