Nude jest obecnie bardzo na czasie! A wraz z nadejściem wiosny i lata, trend zyska na sile. Szczególnie modne będą zwiewne, tiulowe sukienki właśnie w tym kolorze. Idealnie sprawdzą się w czasie ciepłych, wieczornych wyjść. Doskonale wiedzą o tym gwiazdy, które pokochały ten look!

 

Zobacz też: Wzruszające wyznanie Anny Lewandowskiej na walentynki! "Gdy zobaczysz na teście dwie kreski i dociera do Ciebie, że jesteś w ciąży"

 

Agnieszka Dygant zaprezentowała się w beżowej sukni w czasie premiery filmu "Kobiety mafii". Aktorka miała na sobie lekką, prześwitującą, długą suknię z delikatnymi, srebrnymi aplikacjami. Kreacja wyeksponowała ponętny dekolt gwiazdy. To projekt polskiego projektanta Macieja Zienia.

 

Anna Lewandowska zaprezentowała się w sukni w kolorze nude na Balu Mistrzów Sportu, robiąc ogromne wrażenie! Trenerka, która zazwyczaj pokazuje się w luźnych, sportowych stylizacjach na czerwonym dywanie wyglądała jak wielka gwiazda. Żona najsłynniejszego polskiego piłkarza tego wieczoru miała na sobie tiulową, beżową suknię z czarną kokardą przy dekolcie. Kreacja pochodziła z kolekcji marki N°21. 

 

Która stylizacja lepsza? Głosujcie!

 

Polecamy: Ania Lewandowska w bluzie, na którą musiałybyście wydać CAŁĄ pensję (albo dwie!)

 

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant
ONS

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska
ONS