Wczorajszy dzień upłynął w serwisach internetowych i tabloidach pod znakiem szczytu NATO w Brukseli, na którym zjawili się przywódcy wszystkich 29 państw członkowskich organizacji. Poza Donaldem Trumpem czy Angelą Merker, część mediów skupiło się na jednym zdjęciu ze spotkania, na którym tuż obok Melanii Trump stoi małżonka Donalda Tuska, Małgorzata. Mówiąc „skupiło" mamy na myśli „sugerowało, że żona przewodniczącego Rady Europejskiej prezentuje się znacznie gorzej od młodszej o 13 lat pierwszej damy USA, która jest również eksmodelką". 

 

Więcej: Melania i Donald Trumpowie zostaną rodzicami?!

 

Czy rzeczywiście Małgorzata Tusk wypadła blado w porównaniu z panią Trump? Ponieważ to mało rzetelny sposób przedstawiania modowych newsów, postanowiliśmy zostawić tę decyzję wam.

 

Melania Trump i Małgorzata Tusk w Brukseli
East News

 

Więcej: Modowy pojedynek: Która pierwsza dama wygląda lepiej na szczycie NATO?

 

Zacznijmy od Małgorzaty Tusk. Jej sukienka – uszta z lśniącej, przypominającej satynę tkaniny – miała długość za kolano oraz mocno dopasowany krój góry z ołówkową spódnicą. Najwięcej krytyki ze strony internautów dostało się tej kreacji za górę, w której koronkowe bandeau łączy się z siateczkowym dekoltem oraz mikro rękawkami. Do sukienki w kolorze elektrycznej ultramaryny Tusk dobrała czółenka na średnim obcasie (pozostałe kobiety na zdjęciu wydają się mieć wysokie szpilki) w kolorze nude.

 

Melania Trump i Małgorzata Tusk w Brukseli
East News

 

Więcej: „Jak Jason Statham!’’. Internautki są zachwycone zdjęciem Donalda Tuska!

 

Z kolei Melania Trump na słynnej już fotografii ma na sobie białą, koronkową suknię od pochodzącego z Libanu projektanta Elie Saaba. Suknia wzbudziła kontrowersje, nie tylko ze względu na swoją wysoką cenę – kosztuje ok. 29000 zł – ale również na liczne prześwity, które część komentujących uznała za zbyt seksowne na oficjalny szczyt. W końcu, Elie Saab również stanął w ogniu krytyki, w świetle ostatniego skandalu z Melanią Trump w roli głównej, która odwiedziła rozdzielone od swoich rodziców dzieci amerykańskich uchodźców w kurtce z napisem „Tak naprawdę nie to nie obchodzi, a ciebie?". 

 

Jak oceniacie kreacje Melanii i Małgorzaty? 

 

Więcej na temat Małgorzata Tusk Melania Trump