Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska Basia Kurdej Szatan z mężem Robert Górski z żoną i Monika Olejnik z partnerem na urodzinach Teatru 6.piętro Anja Rubik na urodzinach Teatru 6.piętro Justyna Nagłowska na urodzinach Teatru 6.piętro
Gwiazdy na urodzinach Teatru

Plejada gwiazd pojawiła się na 10. urodzinach Teatru 6.piętro w Warszawie! Tego wieczoru odbyła się również premiera spektaklu "Art". Oba wydarzenia przyciągnęły mnóstwo znanych i lubianych - wśród nich dawno niewidziana Anja Rubik oraz Robert Górski z żoną czy Adriana Kalska z Mikołajem Roznerskim. Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz także: PSYCHOTEST: Którym bohaterem „Rancza” jesteś? Michałową, Czerepachem, a może Solejukową? Sprawdź się!

1/7
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Na premierze nie mogło zabraknąć Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego! Piękna gwiazda "M jak miłość" zaskoczyła swoją kreacją - czarnym golfem i jeansową spódnicą z falbanami projektu Roberta Czerwika! Wyglądała świetnie. 

2/7
Basia Kurdej Szatan z mężem

Dobrze, że Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan pozowali także poza ścianką, bo zlaliby się z czarnym tłem. Ta para udowadnia, że czerń jest ponadczasowa! 

3/7
Robert Górski z żoną i Monika Olejnik z partnerem na urodzinach Teatru 6.piętro
EastNews

Na urodzinach teatru pojawili się również Robert Górski z żoną Moniką oraz Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski. 

4/7
Anja Rubik na urodzinach Teatru 6.piętro
EastNews

Na czerwonym dywanie pojawia się rzadko, ale jak już, to robi ogromne wrażenie. Anja Rubik w seksownej czarnej sukience wprost kusiła!

5/7
Justyna Nagłowska na urodzinach Teatru 6.piętro
EastNews

Ciężarna Justyna Nagłowska kibicowała dziś swojemu mężowi, Borysowi Szycowi, który zagrał w sztuce "Art"! Gwiazda podkreśliła brzuszek w czerwonej wieczorowej sukni. 

6/7
Ilona Ostrowska na urodzinach Teatru 6.piętro
EastNews

Na urodzinach teatru pojawiła się również serialowa Lucy z Rancza, Ilona Ostrowska! Aktorka w jasnym niebieskim garniturze wyglądała naprawdę zjawiskowo!

7/7
Aleksandra Żebrowska i Małgorzata Foremniak na urodzinach Teatru 6.piętro
EastNews

10. urodziny Teatru 6.piętro celebrowały również Aleksandra Żebrowska, żona Michała Żebrowskiego, dyrektora placówki oraz Małgorzata Foremniak!