zajawka nastolatki.jpg

Są młodziutkie, bardzo zdolne i naprawdę ładne... Patrząc na nowe dziewczęce twarze w polskim show-biznesie jesteśmy pewni, że czeka je wspaniała przyszłość. Wchodzące na scenę pokolenie ma talent i dużą determinację, by piąć się na szczyt. A do tego urodę... No właśnie - która z młodych polskich gwiazdek podoba Wam się najbardziej? Uzasadnienie naszych nominacji poniżej ;)

Uwaga, głosowanie kończy się w niedzielę 3 września!

Iga Lis jest córką popularnego dziennikarza i redaktora naczelnego polskiej edycji "Newsweeka" Tomasza Lisa oraz gwiazdy TVN Kingi Rusin. Nic dziwnego, że piękną 17-latką szybko zainteresowały się media. Ona jednak wybrała na razie własną drogę kariery. Mimo młodego wieku, ma już sporo sukcesów na wybiegach - została m.in. twarzą znanej agencji Model Plus. Jej esej zajął też drugie miejsce w prestiżowym konkursie organizowanym przez Amerykańską Izbę Handlową w Polsce. Sukcesu gratulował jej sam ambasador USA.

 

Julia Wieniawa to jedna z najgorętszych gwiazd tego roku. Urodzona 23 grudnia 1998 roku młoda aktorka kojarzy się przede wszystkim z rolą Pauli w serialu "Rodzinka.pl". Ale również Antkiem Królikowskim, którego jest obecnie dziewczyną. Młoda gwiazda, która chętnie pokazuje się na wielu imprezach, wyrasta też na ikonę mody, a jej stylizacje są szeroko komentowane w mediach.

 

Zobacz też: Oto przyszłość show-biznesu? Iga Lis, Wieniawa i Tycjana na spotkaniu! Która wypadła najlepiej?

 

Kolejna Julka w naszym zestawieniu - Julia Wróblewska. Młoda aktorka i tegoroczna maturzystka ma już na koncie sporo ról. Zaczynała od komedii "Tylko mnie kochaj", potem były seriale - "M jak miłość", "Rodzina zastępcza", "Magda M.". Na dużym ekarnie pojawiła się ponownie w 2011 roku, kiedy to zagrała w hitowym filmie "Listy do M." oraz w "Och, Karol 2". W 2015 roku z kolei pojawiła się w polsatowskim programie "Celebrity Splash", w którym zajęła czwarte miejsce. Następnie widzowie mogli zobaczyć jej zmagania na parkiecie w "Tańcu z Gwiazdami" - u boku Jana Klimenta zajęła trzecie miejsce. 

 

Utalentowana i śliczna… Ledwie 18-letnia Sylwia Przybysz (28 sierpnia skończy 19 lat) ma już na koncie dwa albumy. A hity jak "Zmiany", "Tylko raz" czy wreszcie "Nie poddam się" (z Arturem Sikorskim) przysporzyły jej tłumy młodych fanów. Już w 2015 została laureatką konkursu Youtube Young Stars.

 

Nicole Bogdanowicz jest znana głównie z roli Julki w serialu "Przyjaciółki", ale młodziutka gwiazda ma na koncie więcej ról - grała w "Komisarzu Alexie", "Na sygnale", a także filmach: "Po prostu przyjaźń", cz "Baby bump".

 

18-letnia Wiktoria Gąsiewska jest już aktorką z… naprawdę dużym dorobkiem. Dość powiedzieć, że zaczynała 12 lat temu w "Na dobre i na złe". Potym były filmy znane (jak "Katyń"), etiudy filmowe, niezliczone dubbingi i popularne seriale ("Rodzinka.pl", "Prawo Agaty", "O mnie się nie martw", "Przyjaciółki", "Barwy szczęścia"…) Imponujące, prawda?

 

Ola Kowalska to córka popularnej wokalistki Kasi Kowalskiej i muzyka Kostka Yoriadisa. Seksowna 19-latka studiuje projektowanie mody w Londynie. Ola sporadycznie bywa w Polsce, ale publikuje sporo swoich zdjęć - widać, że z nastolatki w czarnych bluzach wyrosła na blond piękność!

 

Katarzyna Sawczuk to młoda aktorka - ostatnio pokazała się w serialach "Barwy szczęścia", czy "Belfer". Jest też modelką, była uczestniczką "Tańca z gwiazdami". Ale głośno jest o pięknej Kasi nie tylko z powodu osiągnięć zawodowych, ale również w kontekście jej życia prywatnego - spotykała się m.in. z Antkiem Królikowskim.

Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz
Instagram/Sylwia Przybysz
Kasia Sawczuk
Kasia Sawczuk podczas Wieczoru Oscarowego z Canal Plus
ONS
Wiktoria Gąsiewska
Wiktoria Gąsiewska
East News
Julia Wróblewska
Julia Wróblewska
ONS
Ola Kowalska
Kasia Kowalska, Ola Kowalska, Aleksandra Kowalska, córka Kasi Kowalskiej na Instagramie
Instagram @olahontaz
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
Nicola Bogdanowicz
Nicole Bogdanowicz na bankiecie serialu "Przyjaciółki"
Akpa
Iga Lis
Wyniki plebiscytu:
Sylwia Przybysz...
Kasia Sawczuk...
Wiktoria Gąsiewska...
Julia Wróblewska...
Ola Kowalska...
Julia Wieniawa...
Nicola Bogdanowicz...
Iga Lis...