Najlepsze stylizacje gwiazd: Bowska, Jessica Chastain, Księżna Kate, Margaret, Jessica Mercedes
EastNews, Ons.pl
1/6
Najlepsze stylizacje gwiazd: Bowska, Jessica Chastain, Księżna Kate, Margaret, Jessica Mercedes
EastNews, Ons.pl

Gotowi na cotygodniowe podsumowanie najlepszych stylizacji? Tym razem wybraliśmy looki Margaret, Jessiki Mercedes, księżnej Kate, Jessiki Chastain oraz... Bovskiej! Na MTV EMA Pre-Party piosenkarka założyła chyba najodważniejszą sukienkę Kenzo x H&M, choć widzieliśmy jej na przedpremierowej prezentacji kolekcji. Pojawiła się tam Jessica Mercedes w spiętej paskiem marynarkowej sukience, zestawionej z klasycznymi dodatkami oraz... kabaretkami. Podoba wam się ten outfit?

 

Zobacz: Wiemy, kto zaprojektuje następną kolekcję dla H&M! Kiedy pojawi się w sklepach? Oto mały podgląd!

 

A może bardziej przypadnie wam do gustu stylizacja Margaret, która tym razem zrezygnowała z intensywnych kolorów na rzecz pięknego szarego swetra i świetnych dodatków? Wysokie kozaki, krótki naszyjnik i kabaretki - jesteśmy na tak! 

Zaskoczyła również Kate Middleton, którą zwykle widujemy w krótszych sukienkach - w długiej, białej kreacji Self Portrait wyglądała wspaniale. Długość maxi wybrała też Jessica Chastain, która po mistrzowsku dobrała fason i kolor kreacji. Błękit złagodzony czernią, kobiecy dekolt i TE buty - perfekcyjna w każdym calu! Która stylizacja podoba ci się najbardziej? OCEŃ!

 

Zobacz: Wybierz z nami najlepsze stylizacje tygodnia! Rozenek, Herbuś, Zawadzka, a może...? ZDJĘCIA

2/6
Księżna Kate w długiej kreacji
EastNews

Kate Middleton zaskoczyła nie tylko długością kreacji - zwykle widujemy ją w krótszych sukienkach - ale też... marką! Księżna wybrała projekt Self Portrait - marki uwielbianej przez m.in. Agnieszkę Szulim czy Natalię Siwiec.

3/6
Margaret w szarym swetrze

W stylizacji Margaret najbardziej spodobał nam się sweter - szary, z rozszerzanymi rękawami. Zestawiony z wysokimi kozakami, krótkim naszyjnikiem i kabaretkami wygląda świetnie - może tylko wymienilibyśmy spódnicę na gładką, bez ząbków.

4/6
Jessica Mercedes w sukience w prążki
Ons.pl

Jessica Mercedes na prezentacji kolekcji Kenzo x H&M: spięta paskiem marynarkowa sukienka, klasyczne czarne dodatki oraz... kabaretki - jesteśmy na tak!

5/6
Bowska w sukience Kenzo H&M
EastNews

Kolejny model z kolekcji Kenzo x H&M - Bowska wybrała chyba najodważniejszą sukienkę z kolekcji! Dobrze dobrała też buty i fryzurę. Brawa za odwagę!

6/6
Jessica Chastain na czerwonym dywanie
EastNews

Jessica Chastain po mistrzowsku dobiera fasony i kolory kreacji, które zakłada na czerwony dywan. Błękit złagodzony czernią, kobiecy dekolt i TE buty - perfekcyjna w każdym calu!