Izabel Goulart
East News

Do wakacji zostało tylko kilka tygodni, a ty nie zdążyłaś z dietą i ćwiczeniami i teraz boisz się, że będziesz nieciekawie wyglądać w kostiumie? Spokojnie - od dzisiaj rób tych kilka rzeczy, a do urlopu twoje nogi będą o wiele zgrabniejsze. Do roboty, podziękujesz później!

Szybkie sposoby na zgrabne nogi

Dobra wiadomość: istnieją i działają. I choć podstawą są odpowiednie nawodnienie organizmu i lekka, warzywna dieta oraz umiarkowany, ale regularny ruch, wiele sprytnych metod czeka… na półce z kosmetykami! Zobacz, które działają szybko i skutecznie - i jak ich używać!

1/5
Kremo-żel o działaniu antycellulitowym, Dr. Belter
Mat. prasowe

Zlikwiduj cellulit

Najpewniejszy sposób na cellulit, poza dietą i ćwiczeniami (zachęcamy! Nigdy nie jest za późno) to… jego podgrzewanie. Wypróbuj kosmetyk, który działa termicznie. Najlepszy będzie kremo-żel z ekstraktami roślinnymi zapewniającymi lepsze ukrwienie skóry, stymulującymi lipidową przemianę materii i usuwającymi toksyny. Wspomaga on też likwidację tkanki tłuszczowej. Jak go nakładać? Od kostek w górę. Poczujesz ciepło, skóra się lekko zaczerwieni - to znaczy, że działa! Potem rozmasuj resztki preparatu, kierując się w stronę serca.

Polecamy: Balsam antycellulitowy Termokontur Komplex, Dr. Belter, 123,75 zł

2/5
Solny peeling do ciała Grejprfut, L'Orient
Mat. prasowe

Ścieraj!

W walce z mało elastyczną i mało jędrną skórą nieocenioną przysługę zrobi ci peeling, najlepiej solny. Dlaczego jest lepszy niż cukrowy lub z łupin orzecha? Ponieważ sól detoksykuje tkanki, efekt ścierny wspierany jest w jego przypadku z chemicznym.

Polecamy: Peeling solny Grejpfrut, L'Orient, ok. 48 zł

3/5
Stara Mydlarnia Babassu Oil & Seaweed krem do ciała
Mat. prasowe

Walcz z obrzękami

Cellulit to często sprawa obrzęków. Dlatego pij co najmniej 1,5 litra wody dziennie i masuj co rano nogi od kostek ku pachwinom - to poruszy tkankę łączną i pobudzi cyrkulację płynów w ciele, likwidując zastoje. Odpowiedni poślizg nada ci krem antycellulitowy - najlepiej z detoksykującymi algami.

Polecamy: Krem do ciała Babassu Oil & Seaweed, Stara Mydlarnia, 55 zł

4/5
Samoopalacz w sprayu do twarzy i ciała Incredible Bronzer Zone Concept
Mat. prasowe

Opalaj się!

Pamiętaj, że opalone ciało wydaje się smuklejsze. Dlatego co drugi dzień nakładaj samoopalacz w sprayu - taka formuła zapewnia równomierna aplikację. Dodatkową warstwę nakładaj po zewnętrznej i wewnętrznej stronie ud - ciemniejsza o ton opalenizna wymodeluje optycznie nogi, sprawiając, że wydadzą się smuklejsze.

Polecamy: Samoopalacz w sprayu do twarzy i ciała Incredible Bronzer Zone Concept (123 zł).

5/5
Złoty Eliksir Herla Gold Supreme Oil  do ciała
Mat. prasowe

Rozświetlaj

Wychodzisz na plażę albo wskakujesz w szorty? Posmaruj nogi olejkiem ze złotymi drobinkami - rób to zresztą za każdym razem, kiedy odsłaniasz nogi. Delikatny, subtelny połysk doda im powabu, będą wyglądały na bardziej zadbane, a skóra wyda się bardziej napięta i jędrna.

Polecamy: Złoty Eliksir do ciała Gold Supreme Oil, Herla, 120 zł

 

Więcej na temat wakacje cellulit