Chanel wiosna/lato 2021
East News

Te pięć modeli butów to must-have na wiosnę-lato 2021. Robią mocne wrażenie!

Chanel wiosna/lato 2021
East News

Dla tegorocznych wiosennych kolekcji łatwo stracić głowę. Projektanci postarali się, by wybiegowe kreacje robiły wrażenie. Dotyczy to również dodatków, a w szczególności butów. Oto, pięć modeli, które będą w tym sezonie najbardziej hot.

Focus na łańcuchy

Łańcuchy były już wyjątkowo pożądane w zeszłym sezonie. Wtedy charakteryzowały się dużymi ogniwami i zdobiły torebki lub miały formę chokerów. W tym sezonie pojawiają się jednak na butach. Najbardziej efektownie wyglądają zwłaszcza przy sandałkach na cienkim obcasie, jak z pokazu Versace.

Versace wiosna/lato 2021
East News

Wyprawa na Dziki Zachód

Fanki boho klimatów nie będą zawiedzione w tym sezonie. Kowbojki zajmują wysoką pozycję w letnich trendach. Najlepiej sięgaj po te dłuższe, jak z pokazu Isabel Marant.

Isabel Marant wiosna/lato 2021
East News

Szkolny szyk

Na topie są również mokasyny, które z powodzeniem mogłyby należeć do szkolnego uniformu. Mają klasyczną formę i niski obcas. Influencerki często zakładają do nich białe skarpetki.

Chanel wiosna/lato 2021
East News

Z szafy gejszy

W najbliższych miesiącach japonki przechodzą metamorfozę i lądują na obcasach. W tej wersji może i nie są zbyt wygodne, ale świetnie się prezentują. Tworzą zgrane combo zwłaszcza z wieczorowymi sukienkami i skórzanymi spodniami.

Acne studios wiosna/lato 2021
East News

Kapcie w wersji premium

Lockdown zecydowanie wpłynął na ostatnie kolekcje. Projektanci coraz częściej stawiali na wygodne fasony. W ich gronie znalazły się klapki przypominające domowe kapcie, ale w bardziej luksusowej wersji. Często zdobione są sztucznym futrem.

Raph&Russo wiosna/lato 2021
East News

Więcej na temat buty moda
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27