Paulina Sykut na Miss Polonia 2017 Paulina Sykut na Miss Polonia 2017 Paulina Sykut na Miss Polonia 2017 Paulina Sykut na Miss Polonia 2017 Paulina Sykut na Miss Polonia 2017
Paulina Sykut na Miss Polonia 2017
East News
1/5
Paulina Sykut na Miss Polonia 2017
East News

 

Jedna elegancka kreacja na wieczorową imprezę? Nudy. Prowadząc wczorajszą galę wyborów Miss Polski 2017, Paulina Sykut postanowiła stylowo zdeklasować absolutnie wszystkich – i dlatego tego wieczoru pokazała nie jedną, a dwie suknie.

 

Więcej: Doda, Krzysztof Ibisz, Aneta Zając a nawet Kuba Wojewódzki! Oni wszyscy zaczynali w Polsacie! Kto jeszcze?

 

To, że nieszczęścia chodzą parami wiedzą wszyscy. A co z zachwycającymi sukniami? Najwyraźniej ta regułą dotyczy też wczorajszych kreacji Pauliny Sykut – w obu wyglądała jak milion dolarów.

 

Więcej: Paulina Sykut odświeżyła fryzurę. Fanki zachwycone efektem! "To chyba blond"

 

Oczywiście wytropiliśmy dla was marki, które stoją za sukniami prezenterki. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby je poznać.

 

2/5
Paulina Sykut na Miss Polonia 2017
East News

 

Po czym poznać prawdziwą gwiazdę? Oczywiście po tym, że pokazując się na imprezie najpierw pozuje fotografom w jednej kreacji – po czym zmienia ją na drugą. Paulina Sykut zaczęła prowadzić wczorajsze wybory Miss Polski w tej zmysłowej sukni do ziemi w kolorze kieliszka Bordeaux.

 

3/5
Paulina Sykut na Miss Polonia 2017
East News

 

Soczysty, krwistoczerwony kolor, asymetryczny dekolt wyszywany perłami, długi tren przy jednym z ramion i zmysłowe wcięcie – to musi być Marlu. I oczywiście tak też jest. Ta odjechana kreacja została uszyta dla Pauliny Sykut specjalnie na tę okazję – ale nie ma powodu do płaczu. Możecie ją zamówić dla siebie za okrągłe 3490 zł.

 

4/5
Paulina Sykut na Miss Polonia 2017
East News

 

Ale po jakimś czasie prezenterka Polsatu wyszła do fotoreporterów w innej kreacji. Blady odcień supermodnego koloru millenial pink, ręcznie wyszywane jakimś milionem kamieni body, dekolt typu carmen no i ten tren – wow! Ta godna disneyowskiej księżniczki suknia to dzieło polskiej marki Mario Menezi. 

 

5/5
Paulina Sykut na Miss Polonia 2017
East News

 

Trzeba przyznać, że suknie znacznie się od siebie różnią. No i że Paulina Sykut wygląda w nich jak zjawisko. Którą z sukienek wolicie?

 

Więcej na temat Paulina Sykut gala Miss Polski