Paulina Sykut-Jeżyna i Roma Gąsiorowska w zwiewnych sukienkach na premierze "Serce nie sługa"! Która z nich wygląda lepiej?

 

Paulina Sykut-Jeżyna i Roma Gąsiorowska pojawiły się na czwartkowej premierze filmu "Serce nie sługa". Obie wybrały na tę okazję zwiewne sukienki. Paulina Sykut-Jeżyna postawiła na długą suknię z motywem kwiatowym, z kolei Roma Gąsiorowska wybrała czarno-srebrną sukienkę z frędzlami. 

Obie gwiazdy wyglądają bardzo kobieco i seksownie. Która stylizacja Waszym zdaniem wypada zdecydowanie lepiej? Kwiatowa suknia dziennikarki czy wieczorowa kreacja aktorki?

 

Zobacz: Julia Wieniawa i Anna Wendzikowska w identycznej sukience! Która z nich wygląda w niej lepiej? GŁOSUJ!

 

Paulina Sykut na premierze filmu
ONS.pl

Paulina Sykut-Jeżyna zawsze zachwyca swoimi stylizacjami na czerwonym dywanie. Dziennikarka zazwyczaj wybiera eleganckie zestawy, a tym razem postawiła na długą, dziewczęcą suknię w kwiaty. Swój look uzupełniła małą, okrągłą torebką. Podoba Wam się ten model sukienki na jedno ramię?

 

Roma Gąsiorowska na premierze filmu
ONS.pl

Styl Romy Gąsiorowskiej nie jest oczywisty. Aktorka zazwyczaj wybiera oryginalne stylizacje i trzeba przyznać, że wpadki zdarzają jej się dosyć często. Tym razem aktorka pojawiła się na premierze filmu "Serce nie sługa" w roli odtwórczyni głównej roli. Na tę okazję wybrała czarno-szarą sukienkę z frędzlami, szare szpilki i pomarańczową torebkę. Tej stylizacji chyba nie zaliczymy do modowych wpadek.


Może Cię również zainteresować:

Roma Gąsiorowska zagrała trenerkę w nowym filmie TVN! Wzorowała się na Lewandowskiej?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut