Paulina Sykut Paulina Sykut Paulina Sykut Paulina Sykut Paulina Sykut
Paulina Sykut
East News
1/5
Paulina Sykut
East News

Uwaga, trend – lata 70.! Najwyższa pora odkopać z głębi szafy buty na platformie, zrobić sobie wielką, utrwaloną lakierem fryzurę i zaopatrzyć się w dzwony. Nie wierzycie? Saint Laurent, Gucci, Michael Kors, Pucci to marki, które w tym sezonie zapraszają nas na szaloną, połyskującą cekinami dyskotekę!

 

Więcej: Paulina Sykut zachwyca w letniej sukience z wyprzedaży. Wiemy, gdzie ją kupić!

 

Oczywiście, Paulina Sykut doskonale zdaje sobie sprawę z tego gorącego trendu. Zobaczcie jej interpretację subtelniejszej strony mody na lata 70. W roli głównej – bluzka od polskiej marki! Jej nazwę – i cenę – poznacie w naszej galerii.

 

Więcej: Makijaż, oświetlenie, a może grafik przesadził? Na tym zdjęciu Paulina Sykut wygląda jakby...

2/5
Paulina Sykut
East News

 

Paulina Sykut coraz częściej pozwala sobie na stylowe eksperymenty. I bardzo dobrze – modą należy się przede wszystkim bawić! Ostatnio aktorka pojawiła się w białym total looku, który sprawia, że mamy ochotę puścić na cały regulator Abbę i iść na oldskulową dyskotekę!

 

3/5
Paulina Sykut
East News

Śnieżnobiałe dzwony doskonale pasowały do tej delikatnej, przezroczystej bluzki z bufiastymi rękawami. Ze swoim gwiazdkowym wzorem i subtelnymi, aczkolwiek zmysłowymi prześwitami, stylizacja Pauliny była jednocześnie retro i współczesna.

4/5
Paulina Sykut
East News

Nie mamy wątpliwości, że w tym looku to właśnie astrologiczna bluzka ukradła show. To dzieło polskiej marki Zaquad, którą zapewne kojarzycie z wielu wcześniejszych stylizacji gwiazd – szczególnie upodobała ją sobie Kinga Rusin. Ile kosztuje bluzka Pauliny Sykut?

5/5
Paulina Sykut
East News

Macie szczęście – model, który wybrała prezenterka Polsatu nie tylko jest dostępny, ale i na wyprzedaży ;-). Jego cena wynosi w tej chwili całkiem zgrabne 560 zł. Ale pospieszcie się – jeśli i wam marzy się biały look w klimacie lat 70., lepiej nie zwlekajcie z zakupem!

Więcej na temat Paulina Sykut Zaquad