W minionym tygodniu posadami polskiego show-biznesu wstrząsnął nieoczekiwany ślub Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki. Podczas ceremonii goście pary młodej mogli podziwiać modelkę w dwóch kreacjach – podczas uroczystości kościelnych Krupińska miała na sobie tradycyjny strój podhalański (łącznie z koralami i haftami w maki). Natomiast na imprezę weselną modelka postawiła na śnieżnobiałą kreację od warszawskiej projektantki Violi Piekut.

 

Więcej: Klasyczna, ale z nutką nowoczesności… Tak wyglądała druga kreacja Pauliny Krupińskiej!

 

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

 

Więcej: Tak goście bawili się na ślubie Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki!

 

Suknia Pauliny, uszyta z białego, satynowego materiału, była długa do ziemi, miała prostą górę bez rękawów i dekolt w kształcie litery V. Asymetryczne ramiączko kracji miało ozdobną, koronkową aplikację w kwiaty. Ale również na dole tej sukni sporo się działo. Dzięki głebokiemu wcięciu, na pierwszym planie były superdługie nogi Krupińskiej!

 

Emilia Komarnicka

 

Więcej: Emilia Komarnicka urodziła swoje pierwsze dziecko!

 

Ale modelka nie jest jedyną panną młodą, która w ten najważniejszy dzień sięga po kreację od Violi Piekut. W zeszłym roku odbył się głośny ślub znanej z serialu „Na dobre i na złe" Emilii Komarnickiej, która wyszła za swojego kolegę z planu, Redbada Klynstrę. Wówczas aktorka miała na sobie suknię o zupełnie innym projekcie niż zmysłowa kreacja Krupińskiej. Komarnicka wystąpiła w prostej, zabudowanej maksi z długimi rękawami, w całości uszytej z lekkiej, misternej koronki. Ponadczasowej elegancji dodawał jej długi, ciągnący się po ziemi tren.

Emilia Komarnicka

 

Więcej: Emilia Komarnicka po raz PIERWSZY pokazała zdjęcie syna! Przy okazji pochwaliła się świetną figurą w bikini!