Paulina Krupińska w sukni z głębokim dekoltem Paulina Krupińska w sukni z głębokim dekoltem Paulina Krupińska w sukni z głębokim dekoltem Paulina Krupińska w sukni z głębokim dekoltem Paulina Krupińska w sukni z głębokim dekoltem
Paulina Krupińska w sukni z głębokim dekoltem
ONS.pl
1/5
Paulina Krupińska w sukni z głębokim dekoltem
ONS.pl


Wczoraj w Warszawie odbyły się doroczne wybory Miss Polonia. Oczywiście szczerze gratulujemy zwycięstwa Agacie Biernat (która naturalnie wyglądała fenomenalnie). Ale mimo wszystko – wybaczcie, wszystkie kandydatki pretendujące do tytułu najpiękniejszej Polki – wasz piorun totalnie skradła Paulina Krupińska.

 

Więcej: Typy dekoltów: w literę V, łódka, okrągły, carmen, asymetryczny i prostokątny – jak wybrać dekolt do swojej sylwetki?

 

Musimy porozmawiać o superodważnej sukni, którą Miss Polonia 2012 założyła na towarzyszącą gali imprezę. Zajrzyjcie do naszej galerii a już nigdy nie pomyślicie o dekolcie w ten sam sposób.

 

Więcej: Dekolt amerykański: czy pasuje ci ulubiony dekolt gwiazd Hollywood?

 

2/5
Paulina Krupińska w sukni z głębokim dekoltem
ONS.pl

 

Bum! „Tu mam oczy!", zdaje się mówić Paulina Krupińska, która na wczorajsze wybory Miss Polonia 2017 postawiła na sukienkę, która nie pozostawiła wiele dla wyobraźni. Jeśli jesteście w stanie oderwać wzrok od jej dekoltu (czy to w ogóle jest jeszcze dekolt?), to zwróćcie uwagę na wystrzałowe body jej sukienki, zrobione w całości z połyskującego, czarnego aksamitu.

 

3/5
Paulina Krupińska w sukni z głębokim dekoltem
ONS.pl

 

Bam! Skupiamy resztki naszej silnej woli aby nie wpatrywać się w biust Miss Polonia 2012 oraz partnerki Sebastiana Karpiel-Bułecki. Zatem kierujemy wzrok w stronę mocno podkreślonego stanu jej wytwornej, czarnej kreacji oraz strategicznie umieszczonej, inkrustowanej kamieniami aplikacji, która jeszcze mocniej wyszczupla i tak doskonałą linię talii modelki.

 

4/5
Paulina Krupińska w sukni z głębokim dekoltem
ONS.pl

 

Czy tylko nam nagle zrobiło się... jakby gorąco? Suknia Paulina Krupińskiej miała elegancką długość maksi, która nadała jej wytworny, wieczorowy charakter. Obszyta welurem lamówka przy głębokim (bardzo głębokim!) rozporku jest stylowym nawiązaniem do materiału, z którego uszyto body tej zmysłowej kreacji.

 

5/5
Paulina Krupińska w sukni z głębokim dekoltem
ONS.pl

 

Ok, mamy wrażenie, że modelka jest zdecydowanie bardziej naga niż ubrana. Ale z drugiej strony, z takim boskim ciałem... :) Powiedzmy szczerze, Paulina wygląda bosko we wszystkim! 

 

Szczególnie, że swoją czarną, wytworną kreację Paulina Krupińska połączyła z delikatnymi cielistymi sandałkami, których cieniutkie paski były wyszywane drobnymi, połyskującymi kamieniami. Stylowy punkt za skoordynowany kolorystycznie manicure i pedicure! 

 

Więcej na temat Paulina Krupińska