Coachella Kazadi, Zawadzka, Marina
Instagram

Festiwal Coachella to jedno z największych wydarzeń muzycznych i towarzyskich. Na tę imprezę zjeżdżają do Los Angeles gwiazdy z całego świata i prezentują oryginalne festiwalowe stylizacje. Na tegorocznej imprezie pojawiło się gwiazdorskie trio z Polski. Marcelina Zawadzka, Patricia Kazadi i Marina postanowiły razem spędzić czas w mieście gwiazd. Obszerną relacją z festiwalu pochwaliły się w mediach społecznościowych. 

Zobaczcie, jak bawiły się polskie gwiazdy na Coachelli. Na uwagę zasługują ich festiwalowe stylizacje, Marina specjalnie na tę okazję zmieniła swój look!

Zobacz takżeMarina Łuczenko-Szczęsna jak Ariana Grande! Pasują jej różowe włosy?

1/4
Coachella Kazadi, Zawadzka, Marina
Instagram

Festiwalowy look rządzi się swoimi prawami. Ma być oryginalny, zaskakujący i często seksowny. Trzeba przyznać, że polskie gwiazdy spełniły te kryteria i zaprezentowały doskonałe stylizacje. Marcelina Zawadzka zdecydowała się na seksowne body z odkrytymi ramionami, kabaretki i kowbojki. Z kolei Patricia Kazadi postawiła na bardziej etniczny look. 

2/4
Marina i Patricia Kazadi na festiwalu
Instagram

Okazuje się, że Marina i Patricia Kazadi w czasie festiwalu były praktycznie nierozłączne. Razem podróżowały, imprezowały i zwiedzały miasto. Widać, że w swoim towarzystwie czują się doskonale. 

3/4
Marina na festiwalu Coachella
Instagram

Marina, decydując się na udział w Coachelli zmieniła nawet swój look. Piosenkarka zdecydowała się na różowe włosy i zapytała fanów czy podoba im się taka zmiana. Na odpowiedź Internautów nie trzeba było długo czekać. Pojawiło się mnóstwo porównań do Ariany Grande. Trzeba przyznać, że podobieństwo jest uderzające. 

4/4
Marina i Patricia Kazadi na festiwalu
Instagram

Oprócz zdjęć gwiazdy podzieliły się też z fanami relacjami na Instastories. Możemy zobaczyć, jak spędzały czas w Los Angeles i wybierały stylizacje. Chyba pojawiła się nowa przyjaźń w show-biznesie!