Missoni
East News

Pastelowy makijaż oczu był modny w latach 80., ale teraz wraca! Bez obaw, na szczęście daleko mu do kontrowersyjnego uroku make-upów tamtych lat ;) . Podpowiadamy, jak nosić pastele w 2019!

Paleta mistrza

Najważniejsze - kolory cieni są pastelowe, ale dość nasycone. Wizażyści na największych pokazach nakładali je odważnie, hojnie, płaskimi, dużymi plamami koloru. Uwaga, pojedynczo! Poza Anną Sui (modelka na zdjęciu poniżej) wszyscy decydowali się na jedną barwę. Spore ułatwienie! W naszej galerii zobaczysz, jakie kolory są najmodniejsze i jak dopasować je do swojego typu urody.

Anna Sui
Instagram

Zobacz także: Te makijaże będą hitami 2019 roku! Zobacz, jak noszą je gwiazdy! Znane Polki robią je perfekcyjnie

1/5
Genny
East News

Genny

Morelowy, pastelowy cień w swojej kosmetyczce powinna mieć każda kobieta. Jest najbardziej uniwersalny, pasuje do każdej karnacji i… skutecznie usuwa z okolic oczu oznaki zmęczenia.

2/5
Brandon Maxwell
East News

Brandon Maxwell

Blondynki o ciepłym kolorycie cery nie powinny bać się różowych cieni. Przecież róż to teraz najmodniejszy makijaż oczu! Nałożony na powiekę ruchomą i nieco powyżej, połączony z delikatną kreską i subtelnie podkreślonymi rzęsami będzie wyglądał bardzo subtelnie.

3/5
Peter Pilotto
East News

Peter Pilotto

Propozycja dla młodych kobiet - intensywny, lazurowy błękit w wyrazistej plamie cienia. Pamiętaj, by kolor miał precyzyjny kontur, inaczej łatwo o wpadkę - makijaż w stylu lalki Barbie ;).

4/5
Christian Siriano
East News

Christian Siriano

Na koniec nasza ulubiona pastelowa limonka! Tu uważaj z ilością, postaw na grubą kreskę i poza mascarą nie nakładaj już żadnych kosmetyków. A jeśli masz ciemne włosy i jesteś lekko opalona, tytuł królowej letniej imprezy masz jak w banku!

Czytaj także: Tęsknisz już za słońcem i opalenizną? Najlepiej stworzy ją brązer. Zobacz, jak używają go gwiazdy

5/5
Missoni
East News

Missoni

Jesteś odważna? Postaw na lodowaty błękit… w wewnętrznych kącikach oczu. To makijaż dla miłośniczek awangardy - i brunetek w typie Królewny Śnieżki.

 

Więcej na temat makijaż trendy w makijazu