Trendy na wiosnę 2019: pastelowe Włosy
Pinterest.com

Lato to najlepszy czas na szaleństwa i stylowe eksperymenty. Może więc warto pójść za modą i ufarbować włosy na pastelowo? Udowadniamy, że to nie dziwny, a piękny trend!

Pastelowe włosy

Pastelowa koloryzacja tego lata najmodniejsza będzie w jednym z dwóch wariantów: albo wszystkie włosy w jednym kolorze, albo w kilku różnych. Ważne, by odcienie nie kontrastowały ze sobą, a uzupełniały się. W obu wariantach najmodniejsze są odcienie różu i fioletu, ale możesz też zaszaleć z bladą zielenią, miętą, a nawet żółcią lub pomarańczem. Ważne, by trzymać się gamy pasteli! Pamiętaj też, że aby kolor był czysty i wyszedł tak, jak na wzorniku, fryzjer musi odbarwić twoje naturalne włosy. To duża interwencja w ich kondycję, dlatego zanim się zdecydujesz na trwały pastelowy kolor, wypróbuj go najpierw za pomocą farb zmywalnych! Jak wyglądają najmodniejsze unicorn hair? Zobaczysz je w naszej galerii!

1/5
Trendy we fryzurach na lato 2019: pastelowe włosy
Pinterest.com

PasteLOVE

Wszystkie pastele na jednej głowie? Tak, to właśnie najmodniejsza koloryzacja sezonu! Jeśli zdecydujesz się na tęczę na głowie pamiętaj, że jeden (twój ulubiony!) kolor powinien dominować - pozostałe wpleć tylko jako pasemka i refleksy. Tak ufarbowane włosy wymagają też układania (np. lokówką w fale), bo tylko wtedy wszystkie tony są odpowiednio widoczne.

2/5
Trendy we fryzurach na lato 2019: pastelowe włosy /La Petite Robe
East News

Kolorowy przedziałek

Modelka La Petite Robe ma koloryzację, na którą na pewno się odważysz! Włosy pokolorowane są tylko przy przedziałku - zmywalnym sprayem lub farbą w kredzie. Nasycony, głęboki róż wygląda subtelniej na tle ciemnych włosów, ale blondynki też powinny zapamiętać ten patent i wypróbować go z jaśniejszym odcieniem!

3/5
Trendy we fryzurach na lato 2019: pastelowe włosy /Byblos
East News

Róż włóż!

Róż to wśród pasteli zdecydowanie najmodniejszy odcień. I bardzo dobrze, bo w niewielkim nasyceniu przypomina twarzowy truskawkowy blond oraz odświeża i rozświetla jasne słowiańskie cery :). Uważać na niego powinny tylko posiadaczki cery naczynkowej - zbytnie podobieństwo kolorystyczne może podkreślać rumień na twarzy! Jeśli masz taką skórę, wybierz róż w tonacji fioletowo-lila, z kroplą błękitu.

4/5
Trendy we fryzurach na lato 2019: pastelowe włosy /Poiret
East News

Kolor po praniu

To też propozycja dla mniej odważnych. Modelka Poiret ma różowe ombre, które wygląda, jakby… było bardzo starym ombre! Bo tylko takie jest modne - to z wyraźną granicą między kolorami było modne kilka lat temu i póki co na pewno sobie odpuść. Odcień pastelowej farby też powinien być wypłowiały i subtelny. Pięknie wyglądałby we wszystkich kolorach kwitnącego bzu!

5/5
Trendy we fryzurach na lato 2019: pastelowe włosy /Marc Jacobs
East News

Wielki błękit

…po całości. Modelka Marca Jacobsa ma ciemną karnację, więc z pewnością i ciemne włosy, a jednak jej błękit wyszedł czysty i nasycony. I został odważnie nałożony na całą głowę! Jeśli chcesz tak zaszaleć, twoje włosy zostaną poddane całościowej dekoloryzacji, więc pamiętaj o porządnym, regularnym nawilżaniu włosów, bo inaczej nabawisz się ich mocnego przesuszenia. Maskę nakładaj co najmniej dwa razy w tygodniu!

 

Więcej na temat kolorowe włosy fryzury trendy