Pary z różnicą wieku Julia Wieniawa i Antek Królikowski Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski Małgorzata Szumowska, Mateusz Kościukiewicz Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz
Pary z różnicą wieku
ONS
1/9
Pary z różnicą wieku
ONS

Czy duża różnica wieku w związkach ma znaczenie? Czy powoduje jakieś nieporozumienia? Albo czy takie związki łatwiej się rozpadają?

 

Postanowiliśmy zebrać dla Was ich najbardziej stylowe przykłady nieco bliżej domu i ułożyć je według różnicy wieku. Zapraszamy do galerii ;)

 

Zobacz też: Janachowska o życiu ze starszym milionerem: To bardzo trudna sytuacja

 

Więcej: Wybrano nowego prezydenta Francji! Emmanuela Macrona i jego żonę dzieli spora różnica wieku...

2/9
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
ONS

Julia Wieniawa i Antek Królikowski. Między tymi złotymi dziećmi polskiego aktorstwa nie ma aż tak dużej różnicy wieku – dzieli ich zaledwie 10 lat. Jednak wydaje się ona nieco większa jeśli przypomnicie sobie, że 18-letnia Julia jest właśnie w trakcie pisania matury ;) Wyglądają razem obłędnie!

3/9
Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski
ONS

Aleksandra i Michał Żebrowscy nadają polskim bankietom prawdziwie hollywoodzkiego blasku! Dzieli ich 13 lat i wyglądają razem jak milion dolarów. Na zdjęciu Ola ma sukienkę projektu Agnieszki Maciejak, do której dobrała wiązane w kostce szpilki i czarną chanelkę. Z kolei Michał wygląda fenomenalnie w klasycznym, granatowym garniturze, śnieżnobiałej koszuli i pod muchą.

4/9
Małgorzata Szumowska, Mateusz Kościukiewicz
ONS

Reżyserka, scenarzystka i producentka Małgorzata Szumowska dość długo ukrywała swój związek z młodszym o 13 lat aktorem Mateuszem Kościukiewiczem. Ale spójrzcie tylko na tą koordynację czerni! Modowo to układ idealny.

5/9
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz
ONS

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz to jedna z najlepiej dobranych par w polskim showbiznesie – co z tego że jest między nimi 18 lat różnicy?

6/9
Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki
ONS

Styl Kuby Wojewódzkiego to temat na esej – wyluzowany a bezpretensjonalny, wystudiowany a nie przestylizowany. Za to Renata Kaczoruk to po prostu istna seksbomba! Czy powiedzielibyście że jest między nimi 22 lat różnicy?

7/9
Beata Ścibakówna i Jan Englert
ONS

Oto jedna z naszych ulubionych gwiazdorskich par. Jan Englert, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów ubiera się wręcz idealnie do wieku. Tak jak tutaj, gdzie połączył różne odcienie błękitu z czarnymi butami. Z kolei jego żona, młodsza o 24 lata aktorka Beata Ścibakówna to jedna z najlepiej ubranych postaci w polskim showbiznesie. Tak właśnie chcemy wyglądać w jej wieku!

8/9
Edyta Pazura, Cezary Pazura
ONS

Państwo Pazura to kolejna z hollywoodzkich par w naszym showbiznesie. Chociaż młodszej o 26 lat Edycie czasem zdarzają się modowe wpadki – wybaczamy. Jej mąż Cezary zawsze nadrabia wyglądając elegancko, ale z subtelnym przymrużeniem oka.

9/9
Emmanuelle Seigner, Roman Polański
ONS

Nie możemy przestać patrzeć na Emmanuelle Seigner! Tę czerwoną kreację z fenomenalnym dekoltem wybrała na premierę filmu swojego straszego o 33 lata męża, Romana Polańskiego, „Wenus w futrze” w Cannes. To dopiero szyk!