Zofia i Andrzej Wronowie Aleksandra i Michał Żebrowscy Kinga Rusin i Marek Kujawa Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Pary na balu TVN

Na balu fundacji TVN "Sen nocy letniej" pojawiła się plejada gwiazd, a wśród nich na czerwonym dywanie nie brakowało zakochanych par i małżeństw. Ciężko wybrać tę najpiękniejszą - wszystkie bowiem zadały szyku i nie szczędziły sobie czułości. Zwłaszcza mężczyźni w stosunku do kobiet, którzy chcieli, aby ich partnerki czuły się naprawdę wyjątkowo tego wieczoru. Zobaczcie, kto zachwycał na balu TVN!

Zobacz także: Marina najlepiej ubraną gwiazdą na balu TVN? Zobaczcie jej oszałamiającą kreację!

1/12
Zofia i Andrzej Wronowie

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona już jako małżeństwo na balu TVN! Dla pary było to pierwsze wyjście w nowej roli - żony i męża. 

2/12
Aleksandra i Michał Żebrowscy

Z Zosią i Andrzejem na wzrost mogą rywalizować tylko Aleksandra i Michał Żebrowscy. Dlatego pary spędzały wieczór głównie razem.

3/12
Kinga Rusin i Marek Kujawa

Zachwycająca Kinga Rusin na balu fundacji TVN w towarzystwie Marka Kujawy. O jej kreację zadbał duet Paprocki&Brzozowski! 

4/12
Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński na balu TVN. Rodzice małego Christophera Alexandra postawili na klasyczną czerń! Wyglądali świetnie!

5/12
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Widać, że Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są ze sobą bardzo szczęśliwi. Podczas balu TVN uśmiech nie znikał z ich twarzy! 

6/12
Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach nie często pokazują się na salonach. Bal fundacji TVN jest jednak wyjątkową okazją. Podczas imprezy Kuba miał okazję zaśpiewać z Edytą Górniak. A Ola zachwycała w białej kreacji Macieja Zienia. Czy czerwone szpilki były trafionym wyborem? 

7/12
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski Agata Młynarska na balu TVN

Na balu TVN pojawili się również Martyna Wojciechowska (w kreacji Violi Piekut) i Przemek Kossakowski oraz Agata Młynarska z mężem! 

8/12
East News

Małgorzata Rozenek w najbardziej spektakularnej kreacji wieczoru. Oczywiście towarzyszył jej ukochany Radek Majdan! 

9/12
Rafal Zawierucha z partnerką na balu TVN

To pierwsze oficjalne wyjście Rafała Zawieruchy z partnerką, Gabrielą Bliźniuk. 

10/12
Cezary Pazura i Edyta Pazura na balu TVN

Na balu TVN co rok pojawiają się Edyta i Cezary Pazurowie. Edyta wybrała kreację marki LOFJU Warsaw. 

11/12
Ewa Chodakowska z mężem, Lefterisem

Na balu TVN nie mogło zabraknąć Ewy Chodakowskiej i Lefterisa! 

12/12
Monika Olejnik Anita Werner na balu TVN

Na balu TVN pojawiły się również czołowe dziennikarki stacji - Monika Olejnik i Anita Wernej. Monice towarzyszył Tomasz Ziółkowski, a Anicie Michał Kołodziejczyk.