Małgorzata Bela, Paweł Pawlikowski
East News

Na rozdaniu Oscarów 2019 nie mogło zabraknąć Pawła Pawlikowskiego, którego film walczył o trzy statuetki dla "Zimnej wojny". Artyście, który sam również był nominowany jako najlepszy reżyser, towarzyszyła jego żona, Małgorzata Bela. I trzeba przyznać, że zachwycała na czerwonym dywanie. Mimo że modelka postawiła na czarną kreację, która na pierwszy rzut oka mogła wydawać się dość skromna w porównaniu z falbanami, różami i tiulami innych gwiazd, jednak nie sposób odmówić jej klasy i szyku.

Wiemy również, na jakie marki wybrali Paweł Pawlikowski i jego żona Małgorzata Bela.

 

Małgorzata Bela w pięknej kreacji na Oscarach 2019

Małgorzata  Bela miała na sobie długą suknię, która podkreślała jej figurę i delikatnie rozszerzała się ku dołowi. Kreacja miała kwadratowy dekolt i grube ramiączka. Została stworzona z mieniących się cekinów, które odbijały blask fleszy. Suknia modelki nie była dziełem żadnego polskiego projektanta. Małgorzata Bela i jej mąż postawili na światowe marki - modelka wybrała suknię od Azzedine Alaïa, a reżyser miał na sobie smoking od Diora.

Małgorzata Bela dopełniła swój look dużymi kolczykami, które są teraz bardzo modne. Do tego postawiła na naturalną fryzurę, prezentującą lekki i kontrolowany nieład i makijaż, w którym podkreśliła swoje oczy. 

 

Kim jest Małgorzata Bela?

Małgorzata Bela jest aktorką i modelką. Karierę na wybiegu rozpoczęła w 1997 roku i występowała na pokazach takich marek, jak: Givenchy, Balenciaga czy Commes des Garcones. Pojawiała się w kampaniach reklamowych największych domów mody na świecie: Chanel, Valentino, Versace czy Yves Saint Laurent. Grała także w filmach: "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", "Janosik. Prawdziwa historia", a ostatnio można było ją zobaczyć w produkcji "Suspiria". 

Paweł Pawlikowski jest trzecim mężem Małgorzaty Beli. Para pobrała się w 2017 roku. Wcześniej modelka była związana z Arturem Urbańskim, reżyserem, z którym ma syna Józefa. Drugim mężem Małgosi Beli był Jean-Yves Le Fura, francuski biznesmen i dziennikarz.

Stylizacja Małgorzaty Beli to klasa sama w sobie!

Małgorzata Bela, Paweł Pawlikowski
East News

Modelka zachwycała na czerwonym dywanie

Małgorzata Bela, Paweł Pawlikowski
East News

Zobacz także: A jednak! Małgorzata Bela w redakcji polskiej edycji magazynu "Vogue"! Czy stanie się modową wyrocznią jak Anna Wintour?