Rachel Weisz Olivia Colman Kendall Jenner paris hilton Leona Lewis
Rachel Weisz
East News

Pokazaliśmy wam już najlepsze kreacje gwiazd na Oscarach 2019, zachwyciliśmy się lookiem Lady Gagi za 30 milionów dolarów, a także przyjrzeliśmy się najlepiej ubranym parom na czerwonym dywanie. Nie pozostało nam teraz nic innego, jak... modowe wpadki! Trzeba przyznać, że w tej kategorii gwiazdy nie zawiodły, i mieliśmy z czego wybierać. 

Rozumiemy, że każdy chce zwrócić na siebie uwagę i pozostać zapamiętanym. Podejrzewamy jednak, że większości gwiazd z tej galerii chodziło o zupełnie inny efekt i inną kategorią modową... Sami się przekonajcie, jakie tym razem wpadki zaliczyły gwiazdy. Zobaczcie najgorsze stylizacje poniżej!

Zobacz także: Wpadka na czerwonym dywanie! Zobaczcie, z kim dziennikarze pomylili Tomasza Kota

1/7
Rachel Weisz
East News

Rachel Weisz zdecydowanie wygrywa w kategorii najgorzej ubrana gwiazda na Oscarach 2019 i to nie jest tylko nasze zdanie. Media krytykują fatalny fason kreacji 48-letniej aktorki, który całkowicie zniekształcił jej sylwetkę. Jakby tego było mało, Rachel dobrała plastikową narzutkę, która nie tylko nie spodobała się znawcom mody, ale może także sprawić, że gwiazdę znienawidzą obrońcy przyrody! Ten kawałek plastiku będzie rozkładać się miliony lat...

2/7
Olivia Colman
East News

Olivia Colman, zdobywczyni Oscara w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa za rolę w filmie "Faworyta", walczy obok Rachel Weisz w kategorii najgorzej ubranych. Aktorka, którą niedługo zobaczymy w hitowym serialu "The Crown" na Netfiksie (wcieli się w "starszą" królową Elżbietę) mogłaby zachwycać, gdyby nie zielony szal zawiązany w kokardę na jej plecach. Nie od dziś wiadomo, że co za dużo, to niezdrowo!

3/7
Kendall Jenner
East News

Kendall Jenner uczy się od mistrzyni (Kim Kardashian), co zrobić, żeby zwrócić na siebie uwagę. A nic tak nie działa, jak dużo nagości. I udało się, ale niestety, modelka pomyliła imprezy. Jej stylizacji daleko było od klasy, szyku czy nawet oryginalności. 

4/7
paris hilton
East News

Paris Hilton śledzi trendy, więc doskonale wie, że mocno podkreślone ramiona bufkami, to trend, który powrócił i będzie królować w tym sezonie. Nie zabrakło także błysku w jej kreacji, ale jak przystało na Paris, gwiazda musiała odsłonić zbyt wiele i otrzeć się o kicz. 

5/7
Leona Lewis
East News

Leona Lewis, zwyciężczyni brytyjskiego X Factora, za mocno wzięła sobie do serca modę na fiolet i kwiaty. W jej kreacji znalazło się także miejsce na przezroczystości i długie rozporki, choć już nie powinno. 

6/7
Sarah Paulson
East News

Doceniamy, że Sarah Paulson zdaje sobie sprawę z silnego trendu, jakim jest różowy kolor, ale niestety, wybrała fatalną kreację na zaprezentowanie tej barwy na Oscarach. Bezkształtny worek, który był górą jej kreacji całkowicie zniszczył cały look. 

7/7
Kacey Musgraves
East News

Podobnie było w przypadku Kacey Musgraves, która przypominała wielką różową choinkę w swojej kreacji. Piosenkarka z pewnością chciała się wyróżniać i to udało się jej w 100 procentach!

Więcej na temat Oscary