Ola Kowalska w czapce z daszkiem Ola Kowalska w kurtce Ola Kowalska w czapce Ola Kowalska w windzie Ola Kowalska robi selfie
Ola Kowalska w czapce z daszkiem
1/9
Ola Kowalska w czapce z daszkiem

Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej, uwielbia drogie ubrania i dodatki! Dziewczyna pasjonuje się modą, co można zaobserwować na jej profilu na Instagramie. Nastolatka zajmuje się też stylizowaniem swojej mamy, co wychodzi jej od pewnego czasu bardzo dobrze!

 

Nie da się ukryć, że Ola Kowalska w swojej szafie ma sporo drogich rzeczy. Największą słabością dziewczyny są najprawdopodobniej luksusowe torebki. Ma aż trzy marki Louis Vuitton, a każda z nich jest naprawdę droga! Najmniejsza, która znajduje się w posiadaniu córki Kasi Kowalskiej kosztuje bagatela 335 euro, czyli około 1450 zł. Średnia, z którą fotografuje się najczęściej to koszt 835 euro, czyli około 3600 złotych. Kultowa i największa torba Louis Vuitton z jej szafy to koszt 925 euro, co w przybliżeniu daje 4000 złotych!

 

W garderobie Oli Kowalskiej znajdziemy też modne botki z dżetami od Chloe za ok. 4000 złotych czy bluzę z kolekcji Kanye Westa, która jest warta ponad 1000 złotych! Patrząc na jej odważne stylizacje można zauważyć ogromne podobieństwo do Kendall Jenner. Nastolatka nie tylko stylizacjami, ale również fryzurą i makijażem upodabnia się do znanej celebrytki. Zgadzacie się z nami?

 

Zobacz: Kasia Kowalska na pokazie Macieja Zienia! Stylowo i odważnie - zobaczcie tylko TE buty! Kto jest autorką jej stylizacji?

2/9
Ola Kowalska w kurtce

Torebka Louis Vuitton ze zdjęcia to koszt ok. 1450 złotych. Warta swojej ceny?

3/9
Ola Kowalska w czapce

Ola Kowalska ma też torebkę Louis Vuitton w nieco większym rozmiarze. Jej cena to blisko 3600 złotych!

4/9
Ola Kowalska w windzie

Dziewczyna kocha ekskluzywne dodatki!

5/9
Ola Kowalska robi selfie

Tutaj możemy zobaczyć fragment największej torby Louis Vuitton. Jej wartość to ok. 4000 złotych!

6/9
Czarna bluza Kanye Westa

Ola Kowalska ma w swojej szafie też bluzę z kolekcji Kanye Westa za nieco ponad 1000 złotych!

7/9
Botki ze złotymi ćwiekami

Córka Kasi Kowalskiej pochwaliła się też wysadzanymi ćwiekami botkami marki Chloe za ok. 4000 złotych!

8/9
Ola Kowalska w pomarańczowej koszulce

Podoba Wam się styl Oli Kowalskiej?

9/9
Torebka Louis Vuitton
Więcej na temat Kasia Kowalska Ola Kowalska