Ola Ciupa
Mat. promocyjne
1/6
Ola Ciupa
Mat. promocyjne

Uwaga, trend… czarny total look? No dobra, może nie do końca mamy tu do czynienia z ostatnim krzykiem mody. W końcu czarny strój od stóp do głów nie jest niczym nowym – stylizacje całe w czerni od lat są uważane za domenę ludzi pracujących w branży mody.

 

Więcej: Koniec z nudnymi spodniami! Oszalałyśmy na punkcie tych kombinezonów

 

Ale choć niekiedy jest podawany jako przykład modowej kliszy, projektanci nie rezygnują z koloru, w którym większość z nas czuje się po prostu najlepiej. Na wczorajszej imprezie Przemabitny Dzień Mody i Urody portalu przeambitni.pl Ola Ciupa pokazała look, który ostatecznie udowadnia, że czarna stylizacja:

 

a) nie musi być nudna
b) może maksymalnie podkreślić zalety naszej sylwetki
c) może w sobie zawrzeć niejeden z trendów na jesień/zimę 17

 

Więcej: 3 hity lata, które będą modne jesienią

 

Zaciekawieni? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby poznać całą historię.

 

2/6
Ola Ciupa
Mat. promocyjne

 

Ok, zaczynamy od góry. Choć tak właściwie w stylizacji modelki góra i dół to… jedno ubranie. Ola Ciupa postawiła na stary dobry kombinezon. Na uwagę zasługuje jego góra – marszczona, asymetryczna bluzka z jednym rękawem (zwróćcie uwagę na zmysłowe wcięcie) i skośny dekolt.

 

3/6
Ola Ciupa
Mat. promocyjne

 

Ale to dolna część kombinezonu Oli skradła nasze serca. Rozszerzane nogawki długich, czarnych spodni (czy i wam kojarzą się z dzwonami, które nosiły wszystkie dzieciaki w późnych latach 90.?) maksymalnie wydłużyły sylwetkę modelki i wysmukliły jej nogi.

 

4/6
Czarny total look w kolekcjach Thierry Mugler, Emporio Armani, Versus Versace i Brandon Maxwell na jesień/zimę 17 / Tag-Walk
Czarny total look w kolekcjach Thierry Mugler, Emporio Armani, Versus Versace i Brandon Maxwell na jesień/zimę 17 / Tag-Walk

 

Nie myślcie, że czarny total look to domena osób, które nie chcą rano spędzać zbyt wiele czasu na dobieraniu stroju. Czarne stylizacje ze spodniami dzwonami to mocny trend na jesień/zimę 17, który pojawił się między innymi w kolekcjach, Thierry'ego Muglera, Emporio Armani, Versus Versace czy Brandona Maxwella. 

 

5/6
Ola Ciupa
Crop topy w kolekcjach Tommy Hilfiger wiosna/lato 18 i Fenty Puma jesień/zima 17 / Tag-Walk

 

Kluczem do czarnej stylizacji, która będzie wyglądać współcześnie jest wyeksponowany brzuch, tak jak u Tommy'ego Hilfigera czy w kolekcji Rihanny Fenty Puma. Ale problem z crop topem w stylu lat 90. jest jasny – nie wszyscy mogą się pochwalić doskonałym, wysportowanym brzuchem. W looku Oli Ciupy zwróćcie uwagę na sprytne zagranie paskiem – jego beżowy kolor optycznie sprawia wrażenie gołego brzucha. Innymi słowy – mieć ciastko i zjeść ciastko ;-).

 

6/6
Kombinezony z sieciówek

 

Niby banalna sztuczka, ale czy i wy nie macie natychmiast ochoty wypróbować jej na sobie? Szczególnie, że sieciówki są pełne czarnych kombinezonów z rozszerzanymi nogawkami – na zdjęciu obie propozycje z H&M za 199 zł. Nie ma za co.