Gwiazdy w okularach Transitions Ilona Felicjańska Magdalena Steczkowska Marzena Rogalska Maciej Florek
Gwiazdy w okularach Transitions
Instagram
1/6
Gwiazdy w okularach Transitions
Instagram

Tego jeszcze nie było. Ilona Felicjańska, Magda Steczkowska, Marzena Rogalska, Maciej Florek i najwięksi influencerzy polskiego internetu wszyscy pokochali nowy gorący model okularów.

 

Więcej: Agata Duda wspiera Ilonę Felicjańską. Co łączy Pierwszą Damę z modelką?

 

Wpisujące się idealnie w trend na lata 90. oprawki i kolorowe, fotochromowe szkła to doskonały sposób na nadanie swojej stylizacji retro charakteru.

 

Zobacz też: Mamy nowy, baaardzo odważny i seksowny teledysk Magdy Steczkowskiej! Zobaczcie jej "Maskę"!

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się więcej o tych gorących okularach.

 

Flesz FN banner
Viva
Viva

 

2/6
Ilona Felicjańska
Instagram

 

Inteligentne szkła Transitions to szkła korekcyjne lub tzw. zerówki, idealne dla osób, które są aktywne i nowoczesne. W pomieszczeniach szkła Transitions są normalnymi szkłami bezbarwnymi, na zewnątrz, pod wpływem UV, stają się ciemne jak przeciwsłoneczne. Na zdjęciu Ilona Felicjańska w okularach Transitions.

3/6
Magdalena Steczkowska
Instagram

 

Odróżnia je od standardowych szkieł fotochromowych to, że dzięki najnowocześniejszym technologiom są prawie całkowicie jasne w pomieszczeniach i bardzo szybko zabarwiają się i odbarwiają, zachowując stabilną barwę na całej powierzchni szkła, ponadto oferowane w najszerszym wachlarzu możliwych rozwiązań. Na zdjęciu Magda Steczkowska w okularach Transitions.

4/6
Marzena Rogalska
Instagram

 

Szkła Transitions dostępne są w wersji Signature – najbardziej uniwersalne, XTRActive – specjalnie zaprojektowane dla kierowców oraz Flash to Mirror – szkła lustrzane. Na zdjęciu Marzena Rogalska w okularach Transitions.

5/6
Maciej Florek
Instagram

 

Doskonałym rozwiązaniem dla kierowców są szkła Transitions XTRActive, które mają delikatne zabarwienie w pomieszczeniach, barwią się częściowo w samochodzie i są ekstraciemne na zewnątrz. Po zabarwieniu występują w 3 kolorach: szarym, brązowym oraz grafitowozielonym. Na zdjęciu Maciej Florek w okularach Transitions.

6/6
Rezigiusz i Poliplot
Instagram

 

Szkła Transitions mogą nosić wszyscy bez względu na wiek, zarówno dla osoby bez, jak i z wadą wzroku, a które chcą w pomieszczeniach chronić oczy przed szkodliwym światłem niebieskim emitowanym przez urządzenia elektroniczne a na zewnątrz korzystać z ochrony przed olśniewającym światłem słonecznym, promieniami UV i światłem niebieskim emitowanym przez słońce. To wyjątkowy komfort i ochrona wzroku bez zmiany okularów. Na zdjęciu influencerzy Rezigiusz i Poliplot w okularach Transitions.