Księżna Kate niebieski płaszcz Mulberry
East News

Księżna Kate pojechała wraz z księciem Williamem na oficjalną wizytę do Irlandii Północnej. Na tę okazję wybrała niebieski płaszcz Mulberry. O ile stylizacje Kate zawsze są bardzo eleganckie i zachowawcze, o tyle tym razem pojawiły się kontrowersyjne komentarze. A wszystko przez płaszcz księżnej! Kate bardzo stara się, aby nie zaliczać modowych wpadek, w przeciwieństwie do Meghan unika kontrowersyjnych rozwiązań i ściśle trzyma się protokołu królewskiego. Jednak nie zawsze się to udaje i tak było właśnie tym razem. Zobaczcie, o co chodzi!

Zobacz takżeZnamy sekret idealnej figury księżnej Kate! Dzięki temu nie ma problemów z dodatkowymi kilogramami...

1/5
East News

Podczas ostatniej wizyty w Irlandii księżna pojawiła się w idealnie skrojonym płaszczu Mulberry, który kosztuje ok. 7 tys. zł. Do tego założyła granatową sukienkę Jenny Packham i klasyczne szpilki w ciemnym kolorze. 

2/5
East News

Kate prezentowała się doskonale w tej stylizacji, która podkreśliła jej idealną sylwetkę. Już wiemy, że księżna swoją figurę zawdzięcza regularnym ćwiczeniom z trenerem personalnym i zdrowej diecie. 

3/5
East News

Podczas wizyty Kate rozdawała uśmiechy i przyjmowała kwiaty od dzieci, które przyszły ją przywitać. Ta wizyta nie wyróżniałaby się niczym nadzwyczajnym, gdyby nie porównania księżnej do postaci czarownicy Fleur Delacour znanej z ekranizacji książki o Harrym Potterze. Okazuje się, że płaszcz księżnej jest niemal identyczny jak kostium czarownicy!

 

4/5

Na Twitterze pojawiło się mnóstwo zdjęć, na których Internauci zestawiają zdjęcie księżnej i porównują ją do uczennicy Beauxbatons. 

 

5/5

Między innymi takie komentarze możemy przeczytać na Twitterze:

Ten dziwny moment, kiedy ubierasz się jak czarownica.

Kate jest jedną z nas.

Płaszcz Kate z pewnością nie miał nawiązywać do kostiumu, ale trzeba przyznać, że wyszedł zabawny zbieg okoliczności!

Więcej na temat Księżna Kate