Dakota Johnson i Jamie Dornan promują obecnie trzecią część kultowej trylogii filmowej „Nowe oblicze Greya" – ostatnim przystankiem ich premierowego tournee był Paryż. Filmowa Anastasia Steele-Grey oraz Christian Grey wyglądali zachwycająco na czerwonym dywanie. Ale aktorowi wcielającemu się w tytułowego pana Greya towarzyszyła też jego żona, brytyjska aktorka i wokalistka występująca pod pseudonimem Slow Moving Millie, Amelia Warner.

 

Więcej: Walentynkowe tradycje i ciekawostki. Jak zaskoczyć oryginalnym prezentem w dniu zakochanych

 

Dakota Johnson i Amelia Warner na premierze ĻNowego oblicza Greya
East News

 

Podczas paryskiej premiery gorąco wyczekiwanej trzeciej części „Greya" Dakota Johnson swoją stylizacją nie pozostawiała żadnych wątpliwości co do tego kto jest gwiazdą nowego filmu. Zaledwie 28-letnia aktorka wyglądała zachwycająco w wyszywanej cekinami sukni maksi w kolorze kości słoniowej. Projekt sukni stworzyła dla aktorki specjalnie na tę okazję Miuccia Prada. Ta długa, drapowana kreacja doskonale komplementowała sylwetkę Dakoty, z kolei cekinowe, połyskujące wykończenie sukni nadało jej stylizacji charakteru starego Hollywood.

 

Więcej: Walentynki w domu. Postaw na spontaniczność i zapomnij o nudzie!

 

Dakota Johnson i Amelia Warner na premierze ĻNowego oblicza Greya
East News

 

Aktorka zadała szyku pozując u boku swojego filmowego partnera, Jamiego Dornana, który w filmowej roli wciela się w rolę tytułowego Christiana Greya. Aksamitny garnitur samego aktora – który po zdjęciach z Dakotą pozował fotoreporterom ze swoją żoną – to dzieło włoskiej marki Tod's. Z kolei żona Dornana, Amelia Warner, prezentowała się wytwornie i stylowo w asymetrycznej, granatowej kreacji z wytwornym trenem i zmysłowym wcięciu.

 

Więcej: Gdzie spędzić miesiąc miodowy? Najpopularniejsze kierunki podróży poślubnej

 

Kto prezentował się  lepiej na premierze „Nowego oblicza Greya" – Dakota Johnson czy Amelia Warner? Głosujcie w naszym pojedynku!