Sklep Zara w Krakowie
Materiały prasowe
1/5
Sklep Zara w Krakowie
Materiały prasowe

W debacie na temat najlepszej metody robienia zakupów zwolennicy stacjonarnych sklepów mają jedną istotną przewagę nad fanami shoppingu online – kupując ubrania przez Internet nie możesz ich przymierzyć i istnieje szansa, że nie trafisz w swój rozmiar.

 

Zobacz też: Zmierz biust – wybierz dobry rozmiar biustonosza

 

Bez względu na to czy nosisz ciuchy w rozmiarze 44, czy jesteś szczupła i masz rozmiar 34, ustandaryzowana rozmiarówka może się znacznie różnić w zależności od marki. Pewnie wiele z nas zna ten moment, kiedy kurier nareszcie przychodzi z długo wyczekiwanymi ciuchami, otwieramy paczkę i… okazuje się, że nie pasują.

 

Więcej: Ile ważą gwiazdy?

 

Cóż, wygląda na to, że nowe narzędzie Zary położy kres tym dramatom! Jak działa? Zajrzyj do naszej galerii żeby się przekonać!

2/5
Nowe narzędzie na stronie Zary
Materiały prasowe

Wygląda na to, że jedna z najpopularniejszych sieciówek – Zara – wpadła na genialne rozwiązanie, które może położyć kres problemom kobiet wszystkich rozmiarów i kształtów przy wyborze rozmiaru kupowanych ubrań.

3/5
Nowe narzędzie na stronie Zary
Materiały prasowe

W sklepie internetowym Zary pojawiło się nowe narzędzie, które dobiera idealny dla klientki rozmiar na podstawie jej wagi i wzrostu.

4/5
Zara chce znać twoją wagę
Materiały prasowe

Jak znaleźć nową, wygodną opcję? Wystarczy odszukać ubranie, które cię interesuje a następnie kliknąć na przycisk „znajdź mój rozmiar" w prawym dolnym rogu strony.

5/5
Nowe narzędzie na stronie Zary
Materiały prasowe

Po wprowadzeniu swoich wymiarów możesz wybrać na jakim zależy ci kroju. – dopasowanym, idealnym lub luźnym. Narzędzie sugeruje rozmiary na podstawie danych dotyczących zwrotów od klientek o podobnych wymiarach do ciebie. Sprytnie! Ok, dziewczyny, teraz szczerze: czy nie miałybyście ochoty odrobinkę okłamać Zarę? ◔ ⌣ ◔

Więcej na temat Zara