Niebieski makijaż oczu wiosna 2019 Byblos
East News

Jeśli myśląc o niebieskim makijażu oczu, przypominasz sobie kiczowaty look w stylu lalki Barbie, czas na rewizję przekonań. Błękit na powiekach jest nie tylko modny, ale i bardzo stylowy. Pod warunkiem, że wiesz, jak go nosić!

Niebieski po nowemu

Po pierwsze, niebieski makijaż będzie wyglądał dobrze raczej w wydaniu matowym. Błyszczące i satynowe cienie za bardzo kojarzą się z dyskoteką z lat 80. ;) Po drugie, niebieski lubi wyraziste linie. Cienie nakładaj precyzyjnie i nadając im wyraźny kontur. Po trzecie - masz mnóstwo możliwości! Najciekawsze zobaczysz w naszej galerii.

1/5
Niebieski makijaż oczu wiosna 2019 Byblos
East News

Byblos

Niebieski neonowy - oto kwintesencja "błękitnego trendu" tej wiosny. Cień ma jednolity, ale wibrujący kolor, nałożony jest płaską plamą, odważnie i tak hojnie, że pokrywa nawet rzęsy. Bez kompromisów. Nie ma tu Barbie, prawda?

2/5
Niebieski makijaż oczu wiosna 2019 Erdem
East News

Erdem

Jeśli cień jest matowy, a jego kolor intensywny, nie musisz zawsze wykreślać jego ostrego konturu. Tu błękit rozlewa się delikatnie poza powieki - zwróć uwagę, jak mocno podkreśla dolną! Makijaż na pewno nie na co dzień, ale wart wypróbowania.

3/5
Niebieski makijaż oczu wiosna 2019 Tadashi Shoji
East News

Tadashi Shoji

Jedyny makijaż, w którym możesz pozwolić sobie na lśniące błękity, to makijaż wyraźnie awangardowy. Łącz ze sobą dwa odcienie niebieskiego, podkreśl żywym błękitem linię wodną, zostaw do tego nagą, niepomalowaną twarz… Te wszystkie zabiegi sprawią, że makijaż będzie odważny, a nie tandetny.

 

4/5
Niebieski makijaż oczu wiosna 2019 Paul Costelloe
East News

Paul Costelloe

To nasz ulubiony makijaż na niebiesko :). Lekko rozjaśnione porcelanowo-różowym cieniem powieki i wariacja na temat niebieskich kresek w zewnętrznych kącikach oczu. Do naśladowania! My już ćwiczymy.

5/5
Niebieski makijaż oczu wiosna 2019 Missoni
East News

Missoni

Wewnętrzne kąciki oczu lubią rozjaśnianie. Podkreśl je lodowatym, jasnym odcieniem błękitu. Nie rozsuniesz w ten sposób wizualnie oczu, jak to zrobisz jasnymi, kremowymi cieniami (wręcz przeciwnie, oczy wydadzą się nawet osadzone nieco bliżej siebie), ale stworzysz modny, odważny makijaż.

Czytaj także: Robisz kreski na powiekach? Dowiedz się, jakie są najmodniejsze tej wiosny!

Więcej na temat makijaż Make-Up Trendy