Marina sweter Marina sweter Marina sweter Marina sweter
Marina sweter
instagram
1/4
Marina sweter
instagram

Marina Łuczenko-Szczęsna zdecydowanie może pochwalić się świetnym wyczuciem stylu. Żona Wojciecha Szczęsnego spędziła ostatnio kilka dni w Zakopanem, gdzie było bardzo mroźno, dlatego gwiazda musiała zabrać ze sobą ciepłe rzeczy.  W walizce gwiazdy nie zabrakło najmodniejszych modeli swetrów, które pokazała nam na Instagramie. 29-latka w tym sezonie pokochała neonowe kolory, które są teraz bardzo modne.

Znaleźliśmy dla was swetry, które miała na sobie Marina. Jak i nieco tańsze modele, które również są modne. Zobaczcie, gdzie i za ile można kupić jaskrawe swetry.

Zobacz także: Marina jest w drugiej ciąży?! "Widać lekki brzuszek" Gwiazda odpowiedziała!

2/4
Marina sweter
instagram/sklep

Neonowy sweter marki Helmut Lang gwiazda kupiła za 295 dolarów, czyli około 1 125 złotych. Golf z długim rękawem jest idealnie dopasowany do ciała. Nie da się nie zauważyć osoby, która zdecydowałaby się na golf w tym kolorze!

3/4
Marina sweter
instagram/sklep

Różowy sweter, który Marina pokazała na Instagramie jest sporo tańszy od poprzedniego modelu. 29-latka kupiła go w Zarze za jedyne 109 złotych.

4/4
Marina sweter
sklep/bershka

Jeszcze tańsze modele znaleźliśmy w sklepie Bershka. Jaskrawe swetry w trzech kolorach znajdziemy tam po 59 złotych za sztukę. 

Więcej na temat Marina Szczęsna