Parę sezonów temu moda przekonała się, że kiedy intensywny oranż spotka wściekłą fuksję, naszym oczom ukaże się wyjątkowo przyjemny widok. Trendy może i przemijają, ale to wcale nie oznacza, że duet tych dwóch barw przestał nam się podobać. Dlatego też postanowiliśmy zestawić ze sobą najnowsze stylizacje Natalii Szroeder oraz Joanny Krupy.

 

 

Ale walory wizualne to nie jedyny powód. Zarówno wokalistka, jak i modelka sięgnęły po sukienkę bombkę z misternymi, drapowanymi plisami od warszawskiego projektanta Roberta Czerwika. Prowadząca TVNowskie show „Top Model" wystąpiła w swojej kreacji mini na niedawnej prezentacji jesiennej ramówki TVN. Intensywnie fuksjowy, opalizujący materiał wyglądał wybornie w połączeniu z wielowarstwową spódniczką przypominającą kwiat tulipana i z romantycznym, geomatrycznym dekoltem. Kreację podkręcił pasek mocno zaznaczający talię oraz złote szpilki w szpic.

 

Więcej: Rozenek, Kalczyńska, a może Wojciechowska? Tak wyglądały gwiazdy na ramówce TVN! 

 

 

Ale look Natalii Szroeder także robił wrażenie. Wokalistka też postawiła na kreację od Czerwika. Jednak w jej przypadku, szyta na miarę kreacja miała asymetryczną, zakładaną na jedno ramiączko górę i jeszcze krótszy dół. Szroeder – która w swojej pomarańczowej kiecce wystąpiła na zorganizowanym przez stację TVN Top Of The Top Sopot Festival – dobrała do niej szeroki pas i metaliczne sandały na wysokim obcasie.

 

Więcej: Edyta Górniak, Cleo, Kayah... Gwiazdy zachwyciły na festiwalu w Sopocie! Która z nich wyglądała najlepiej? 

 

 

Kto waszym zdaniem prezentował się lepiej w kreacji od Roberta Czerwika?

 

Więcej na temat Joanna Krupa Natalia Szroeder