Natalia Siwiec w białej stylizacji Natalia Siwiec w białej stylizacji Natalia Siwiec w białej stylizacji Natalia Siwiec w białej stylizacji Natalia Siwiec w białej stylizacji
Natalia Siwiec w białej stylizacji
1/6
Natalia Siwiec w białej stylizacji

 

Natalia Siwiec ma drogi gust. Modelka, influencerka oraz świeżo upieczona mama małej Mii z równą częstotliwością pokazuje się w stylizacjach od rodzimych kreatorów mody, co międzynarodowych projektantów. Ale jedno jest pewne – będą to luksusowe stroje z najwyższej jakości materiałów.

 

Więcej: Ile wzrostu mają polskie gwiazdy? Na zdjęciach wyglądają jak modelki, ale wiele z nich ma mniej niż 170 cm!

 

Dowód rzeczowy? Na przykład ostatni look Siwiec, w którym modelka wybrała się na rodzinny obiad w towarzystwie córeczki, partnera Mariusza Raduszewskiego oraz jej rodziców. A ponieważ każda okazja jest dobra do zadania szyku – Natalia postawiła na uroczy, koronkowy komplet w śnieżnobiałym kolorze. I tu niespodzianka – od polskiej marki! Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć.

 

Więcej: Zdjęcia Siwiec wywołały burze w sieci, ale nie ona jedna podpadła internautkom! Na kogo jeszcze posypały się gromy?

 

2/6
Natalia Siwiec w białej stylizacji

 

Rodzina w komplecie. Natalia Siwiec wraz z córeczką, mężem oraz rodzicami wybrali się na wspólny obiad w warszawskiej restauracji, do której często uczęszczają gwiazdy. Doceniamy skoordynowane czarno-białe stylizacje wszystkich z nich (Mia wyłamała się z dress code'u, czyżby wyrastała na małą buntowniczkę?). 

 

3/6
Natalia Siwiec w białej stylizacji

 

Nie planujemy was trzyamć dłużej w niepewności. Śnieżnobiały komplet Natalii Siwiec – składający się z prostego, zabudowanego topu oraz spódnicy midi o kroju w kształcie litery A – to dzieło polskiej marki Bynamesakke. A najlepsza wiadomość jest taka, że wy także możecie zadać w nim szyku – cena topu wynosi całkiem miłe 184 zł, natomiast spódnica to wydatek rzędu 262 zł.

 

4/6
Natalia Siwiec w białej stylizacji

 

W kwestii dodatków Natalia Siwiec nie była już tak oszczędna. Do swojego polskiego kompletu modelka dobrała czarne skórzane klapki marki Hermés. Model zwie się Oran, a jego cena wynosi 2499 zł.

 

5/6
Natalia Siwiec w białej stylizacji

 

Klapki za 2,5 tysiąca to spory wydatek. Ale torebka Natalii ma jeszcze bardziej imponującą cenę. Zapewne rozpoznajecie logo Gucci – ponieważ włoski dom mody słynie z luksusowych akcesoriów, nikogo nie zdziwi cena malutkiej, aksamitnej listonoszki modelki. Może być wasza za 6700 zł.

 

6/6
Natalia Siwiec w białej stylizacji

 

Jak oceniacie spacerowy look Natalii?

 

Więcej na temat Natalia Siwiec