Natalia Siwiec Natalia Siwiec Natalia Siwiec Natalia Siwiec Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
1/5
Natalia Siwiec


Umówmy się – niektóre tkaniny nie są zbyt komplementarne dla sylwetki. I bynajmniej nie jest to kwestia figury – bywa, że każda kobieta (i nie tylko) nie czuje się najlepiej kiedy ma na sobie atłas, filc, sztruks, jasny jeans, moher, obszerne warstwy tiulu czy cokolwiek co jest gniecione.

 

Więcej: Natalia Siwiec zmniejszyła piersi? Jej biust wygląda teraz znacznie bardziej naturalnie

 

I właśnie to ostatnie sprowadza nas do najnowszej stylizacji Natalii Siwiec. Tak, wiemy – akurat modelka (jak sama profesja wskazuje) oraz świeżo upieczona mama może się pochwalić stosunkowo nienaganną sylwetką – ale i ona nie umknie przed bezwzględnością marszczonego weluru na swojej sukience midi. A może wręcz przeciwnie?

 

Więcej: Natalia Siwiec zamknęła usta hejterom. Mamy dowód, że wcale nie skorzystała z surogatki

 

Cóż, jeśli ciekawi was jak Natalia Siwiec wybrnęła z tkaniny, która przypomina bibułę – zajrzyjcie do naszej galerii ;-).

 

Więcej: Natalia Siwiec pokazała BARDZO odważne zdjęcie - na jej Instagramie burza!

 

2/5
Natalia Siwiec

 

Natalia Siwiec wywołała odrobinę kontrowersji, kiedy po narodzinach jej córeczki Mii natychmiast powróciła do show-biznesowych imprez – w dodatku z figurą, która niektórym zapewne wydaje się idealna.

 

3/5
Natalia Siwiec

 

Fotomodelka i świeżo upieczona mama nie stroni od modowych wyzwań. Tym razem pokazała się na targach kosmetycznych w sukience z marszczonego, łudząco przypominającego bibułę aksamitu.

 

4/5
Natalia Siwiec

 

Oto jak ta klasycznie skrojona kiecka midi z długimi rękawami prezentowała się w całości. Jak łatwo zauważyć, mimo materiału, który brzmi dość ryzykownie – w tej sukience Natalia wciąż prezentuje się doskonale. C to za marka?

 

5/5
Natalia Siwiec

 

Dobre wieści – ta sukienka w kolorze lodowego błękitu to dzieło polskiej marki Icon Online (850 zł).. Co ciekawe, ten stosunkowo nowy brand staje się powoli ulubieńcem gwiazd – ostatnio komplet z metką Icon Online wybrała Julia Wieniawa. Nie da się ukryć, że połączone stylowe wpływy obu pań mogą wynieść młodą markę na wyżyny popularności. Będziemy dla was trzymać rękę na pulsie.

 

Więcej na temat Natalia Siwiec